Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Čokolada

1
  • #1
    3 0

    postova:1091
    yuma @ 27.10.2018. 12:11

    Admina bi molila ispravke: nije bio zabavljac nakon prvog svjetskog rata jer je umro 1917. Također,  nije zabavljao publiku kao pjevač i plesač , već jedino  kao klaun. 

    Ne znam koja je bila osnovna intencija redatelja, ja sam film doživjela kao gotovo nepristranu biografiju jednog crnca u relativno primitivnom društvu. Nije mi dobro napravljena klasifikacija njegovog statusa; malo je obožavan, malo ga mrze, nejasno je koliko je zapravo rasistički nastrojeno bilo tadašnje društvo. .. glavni likovi mi dobro glume, pogotovo tip koji glumi bijelog partnera, ali nešto mi fali u cijeloj priči; nešto što bi me zaintrigiralo, razigralo  ili bilo što u meni pokrenulo ali ostala sam hladna.

    Ne znam jel ovo komedija, drama, zabava, ajmo reći da je sve odjednom... Nisam oduševljena ali može proći. Kostimi su mrak. 6,6/10 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala