Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Istina

1
    0 2

buffalobill @ 10.9.2018. 9:17
    nisam gledao,6,8 na IMDBju,sto bi znacilo-lose
    1 0

senilno_magare @ 10.9.2018. 15:27

Ocjena na IMDB-u ti ne znači pišljivog boba. Pojedinci su sposobni kreirat' tisuće, ako ne i po stotinu tisuća profila (preko botova) da napušu ili smanje rating, sve po volji filmskih kompanija.

Da ne govorimo o činjenici da je više sposobnijih pojedinaca otkrilo korelaciju između Facebooka i imdb ocjenjivanja, gdje se informacije sa FB profila kradu i kreiraju se računi na IMDB-u gdje netko glasa u tuđe ime.

Odluku o tome hoću li ili neću pogledat' neki film/seriju donosim isključivo na razgovoru s ljudima s kojima često komuniciram, pa dobrim dijelom prepoznajem što traže od filma, ljudima koje znam ili s kojima sam ih zajedno mnogo pogledao pa mi njihova objašnjenja i kriteriji daju dobar uvid u ono što mogu očekivati od filma.

tl:dr imdb sustav ocjenjivanja je drek

0 0

buffalobill @ 10.9.2018. 15:45
    pa nije bas tako,meni je IMDB orjentir kao jedan moj frend,on npr gleda Igre prijestolja i Gospodara prstenova,ili ce reci da je Gran Torino odlican film,ali nacelno zna prepoznati kvalitetu i nije me puno puta zajebao
    0 0

trnac @ 9.8.2019. 18:03

Film je korektan. Propustio sam početak pa ću ga prvom prilikom pogledati u komadu.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2019 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala