Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Michel Petrucciani

1
  • #1
    2 0

    postova:1091
    yuma @ 2.7.2018. 14:50

    Jednom konstrukcijom: WOW.

    Ja zapravo ne znam što je sa mnom da sve dokumentarce ocjenjujem s visokih 8-10. Ili sam toliko izbombardirana s lošim ostalim žanrovima da su mi dokumentarci okrijepa ili HRT 3 jednostavno otkupljuje samo prave stvari (uglavnom pratim HRT 3)...

    (Na moju sramotu) nikad nisam čula za ovog pijanistu. Njegov portret u ovom dokumentarcu je zanimljiv, raznovrstan (razgovara se sa njegovim suprugama, prijateljima, kolegama), edukativan, bez cenzure (odgovara čak i na pitanja seksualnosti osobe s invaliditetom)... Michel se prikazuje kao osoba s dobrim i lošim stranama (zapravo često u biografskim dokumentarcima izostaje druga strana priče)... dobra glazba (fantastična!), čak bih i zavoljela instrumentalni jazz uz ovog lika... 

    Pogledati, vrlo inspirativan film s onom porukom: SVE JE MOGUĆE KAD TO JAKO ŽELIŠ.. 

  • #2
    1 0

    postova:7
    carmen @ 1.9.2018. 14:08
    Yuma, hvala na preporuci. Uzivam!
  • #3
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 2.9.2018. 1:20

    Molim lijepo :-))

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala