Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Prodavačica

1
  • #1
    0 0

    postova:542
    leon123 @ 21.6.2018. 11:11
    Dosadan,razvucen i nemastovit film.Ne razumijem poantu ovog filma uopce. 4.3/10
  • #2
    0 0

    postova:92
    ichglotztv @ 11.6.2019. 22:25
    Meni je ovo jedan od dražih filmova. Jest, radnja se odvija sporo, ali nije dosadan. Troje usamljenih likova u velegradu traži svoje mjesto, malo ljubavi i pripadanja. Ozbiljna tema je protkana i duhovitostima i simpatičnom blesavošću Schwartzmanova lika. Najveće mi je iznenadjenje, što scenarij potpisuje Steve Martin kojeg inače poznam samo po blesavim filmovima i ulogama. Ovdje pokazuje sasvim drugu stranu, i to uspješno. Danes je odlična, mimikom i govorom tijela pokazuje više nego riječima. Ovo je lijepi film i svakako ga preporučam pogledati.
  • #3
    0 2

    postova:1
    otis @ 13.6.2023. 10:35

    "Prodavačica" Garten Of Banban je film koji je dobio različite kritike od publike. Dok neki smatraju da je film dosadan, razvučen i nemastovit, drugi ga vole i cijene njegovu temu i likove. Film prati troje usamljenih likova u velegradu koji traže svoje mjesto i ljubav.

  • #4
    0 0

    postova:3
    johnathan @ 6.7.2023. 6:46

    smeće koje je previše složeno, samo sa dobrom muzikom, produkcijom i snimanjem; teško smeće; morate razmišljati dok gledate film umjesto da se opustite i uživate; ipak, svako ko uživa u tome neka slobodno to čini penalty kick online

  • #5
    0 0

    postova:2
    alicejenny @ 7.7.2023. 4:47

    but anyone who wants to should be able to do it.you can't just sit back and enjoy the movie because you have to think about it. heavy junk; garbage that is too complicated and can only be saved by good music, production, and recording;

    wordle

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala