Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Najbolji recept

1
  • #1
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 15.2.2018. 16:10

    Solidan film; kroz radnju se stvari otkrivaju, a i žanrovski prelazi iz komedije u light dramu. Malo patetike, ali malo... Humora, zdravog istočnjačkog :-), gluma je ok, produkcija se potrudila ali nije pretjerala... Pošto pratim kulinarske emisije i natjecateljske show emisije, znam da to bude tako režirano; sviđa mi se prikaz te emisije iza scene. Gledamo našeg junaka kao da nije riječ o igranom filmu, već o kulinarskom natjecanju a onda se režijski počinjemo povezivati s njim i njegovom pravom pričom. Film ima zanimljivih obrata, nije monoton... Nije nezaboravljiv, ali je korektan i blago osvježenje s obzirom otkud dolazi. Iako se jako osjeti utjecaj zapadne (pritom mislim na američku) kinematografije, ipak zadržava malo azijskog šarma... Solidnih 7/10.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala