Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Tajna broja sedam

1
  • #1
    0 1

    postova:271
    sebulba @ 26.11.2017. 14:30

    Postoji sličnost sa serijom orphan black. Sve u svemu sasvim solidno ostvarenje koje je tek sad krenilo u kinima iako se već nalazi u bespućima interneta najmanje dva mjeseca.

  • #2
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 25.11.2018. 1:33

    Nisam zadovoljna. Jeftin film (produkcijski), s lose razrađenom idejom i s gomilom propusta; tehničkih i logičkih.  S glumom sam relativno zadovoljna u smislu da nije lako odglumiti sedam uloga u istom filmu međutim mjestimice ful nerazrađen scenarij nije olakšao Noomin posao pa je generalno gledajuci neke likove i sfušala. Ostali glumci palac dolje... 

  • #3
    0 0

    postova:36
    skeletor @ 3.12.2023. 14:54

    Bezvezan, neoriginalan, prezvakan film.

    Jedini kakav takav prosjek u filmu je glavna glumica sa visestrukim ulogama, sve ostalo je slabo

  • #4
    1 0

    postova:1
    ivanahoric @ 6.12.2023. 20:42

    stairs in the woods @ 3.12.2023. 14:54

    Bezvezan, neoriginalan, prezvakan film.

    Jedini kakav takav prosjek u filmu je glavna glumica sa visestrukim ulogama, sve ostalo je slabo

    Točno. Noomi je sjajna glumica, ali nije spasila film. Nije mi jasno zašto ovaj film ima tako visoku ocjenu na IMDB-u...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala