Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Fatalni gost

1
  • #1
    1 1

    postova:19
    cif01 @ 7.8.2016. 13:43

    Dobar film

  • #2
    3 0

    postova:237
    pisatel @ 7.8.2016. 17:01

    Teško je komentirati ovaj film koji nekako radi mješavinu horora 80tih, akcijskog filma, psiho trilera i čudne pomalo namjerne i pomalo slučajne parodije takvih žanrova.

    Unatoč ponekad neodređenoj glumi film počinje relativno zanimljivo i ozbiljno iako se pomalo rupe u logici i ponašanju likova sve više pojavljuju i razvlače.

    To tako traje sve do točke gdje film puca po šavovima i pretvara se u totalnu akciju bez glave i repa sa tako sumanutom radnjom i događanjima da je nenamjerno smiješan.

    Kao da pred zadnji dio filma dolazi do zamjene režisera (ili scenarist daje otkaz) koji i sami naknadno shvaćaju što su napravili od filma pa se na sam kraj i sami pomalo šale na svoj račun pretjerujući preko svake mjere.

    Dakle završna ocjena je nekako za laganu i neobaveznu zabavu kada nema boljeg na programu...

  • #3
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 4.3.2017. 0:38

    Teško je napravit remekdjelo.  Stvari su prosjecne. I to je normalna stvar.

    Stoga... Obožavam filmove koji počinju mlako al te uvuku i prema kraju završiš na rolerkosteru i presretan si što si mu dao šansu. Ovaj film je dijametralno suprotan tome.

    4/10, jedva. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala