Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Rat kod kuće

1
  • #1
    1 0

    postova:237
    pisatel @ 22.6.2016. 23:54

    Ovaj film je nešto posebno, na prvu djeluje kao uobičajena obiteljska drama no gluma i odnos likova, koji je dodatno utvrđen vezom da je Estevez sin M.Sheena je stvarno napravio izuzetno uvjerljiv i dramatičan film.

    Estevez se ovdje doista iskazao pošto je kao i ovaj sam film relativno podcijenjen glumac, a ovaj film i bez prikaza PTSP-a sam za sebe djeluje kao izvrstan prikaz drame disfunkcionalne obitelji čiji su članovi svaki u svom vlastitom svijetu za sebe, što eto dovodi do eksplozivnog učinka.

    Gluma u filmu je priča za sebe pošto izvedba teško da ikoga može ostaviti ravnodušnim u ovom malom dragulju.

    Estevez nevjerojatno glumi te ni jedan drugi lik ne zaostaje nimalo, cijela situacija djelovanja PTSP-a i nedostatka razumijevanja okoline, koja se ponaša kao da sve ide dalje po starom, što je za to vrijeme i prilično logično je izuzetno dobro prikazana (čak i sestra koja studira psihologiju u to vrijeme).

    Poseban film koji baca ovako tempiranu bombu u tipičnu američku obitelj i gdje stvari idu zapanjujuće realističnim tijekom bez imalo pretjerane patetike.

    Simbolika lutrije u filmu i mnoštvo zanimljivih detalja kao i vrlo dramatičan i realan kraj filma su nešto što eto u SAD-u ne prolazi tako da ovaj film iz tih razloga očito nije imao veliki uspjeh kakav je zaslužio u svoje vrijeme.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala