Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Mali vojnik

1
  • #1
    0 1

    postova:1475
    buffalobill @ 16.3.2016. 20:24

    neka je veliki redatelji i glasoviti film, ali meni je ovo tako dosadno,melju,puse,pa opet melju izmedju dimova,glavni glumac ne zatvara usta ni da udahne,kamera ih dinamicno prati u tom blebetanju,odustajem
    edit: pojavila se zgodna  zena u filmu koja se ceslja i koketno poravnava kosu,nastavljam gledat

  • #2
    1 1

    postova:237
    pisatel @ 17.3.2016. 23:17

    Atmosferičan film o pomalo narcisoidnom protagonistu, pun dugih scena monologa ili razgovora zapravo više kao neki način prenošenja filozofskih misli  i filozofije nego što je sama radnja filma bitna toliko.

    Dvoje izgubljenih pijuna beznadno u utrci sa silama puno jačim od njih, malo u neku čudnu ruku realističniji pogled za jedan zapravo istodobno nadrealan špijunski film...

    Fotografija je zanimljiva, no film je više zanimljiv filozofski nego što je toliko impresivan radnjom i osobito svršetkom koji je svakako čudan, ali zapravo i realan istodobno.

  • #3
    0 2

    postova:1475
    buffalobill @ 18.3.2016. 0:21

    svaka cast,opisao si neopisivo,kakva jbna filozofija!? pa vise filozovskih misli cujem na jutarnjoj kavi od lokalnih pijanaca

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala