Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Djeca tranzicije

1
  • #1
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 28.2.2016. 21:41

    Ova slatkica Natalija u ružičastom kroči kroz zastrašujuću mračnu šumu.  Kako prigodni najavni crtež.. 

    Film je odličan. I tužan. Kakvi sve idioti imaju djecu. 10/10 

  • #2
    0 0

    postova:1
    dr_terapeut @ 28.2.2016. 21:52

    nazalost mislim da oni koji bi trebali pogledat film i izvuc nesto iz njega to nikad nece napraviti.

  • #3
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 28.2.2016. 22:10

    Budu vidjeli i ponosno zaključili da su sa svojom djecom na dobrom putu, isto kao i svi roditelji u ovom filmu. Kad su u pitanju problematični segmenti, čovjek uvijek vidi ono što želi. Ova bogata mama je htjela vjerovati da je upravo ona subjekt snimanja jer je cool mama koja dijete uči pravim vrijednostima. Druga takva mama koja će gledat ovaj dokumentarac u njemu će vidjeti potvrdu odgoja svoje djevojčice u smjeru Jelene Karleuše. Neće se prepoznati kao društveni ispljuvak, već ce samo vidjeti svoje pravo da bude majka kakva ima pravo biti...

  • #4
    1 0

    postova:207
    arina @ 28.2.2016. 22:54
    Meni se digao tlak kad je mala rekla da ne bi posudila mobitel prijateljici da nazove mamu.Prastrašno.Dokumentarac je odličan.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala