Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Savršene majke

1 2
  • #1
    1 4

    postova:1473
    buffalobill @ 21.1.2016. 21:41

    sta je ovo !? wife's dreams ? nema veze sa zivotom,cekam tiranosaura da mi pomete ovu ljigu iz memorije
    ovo cudo od filma ne bi spasio ni jedan dobar shark attack

  • #2
    2 2

    postova:1091
    yuma @ 21.1.2016. 23:04

    Buffalo...ne bih ti htjela potencirati dječačke strahove :-)  ali da... san svake starije žene je seksualno opciti sa jedva punoljetnim surferom. E sad, jedino je pitanje sve oko i iza toga, a o tome se u ovom filmu radi.

    I scenaristica i redateljica dobro su odradile ovu priču, ali to vjerojatno mogu uvidjeti samo žene. Ovakve priče mogu biti istinite, kao i mnoge nevjerojatne priče. Ne biti takav poricatelj istine :-)

    Odlična gluma, dečki i žene su izvrsno prenijeli sva raspoloženja, film je atmosferičan u svakom aspektu. Priča je ispričana. 

    Nedostatak? Mogle su (autorice) još malo zagrebati ispod površine, ne bi imala ništa protiv. Ali i ovako je solidan uradak;  uvjerljiv i životan. 

  • #3
    1 4

    postova:1473
    buffalobill @ 21.1.2016. 23:08

    yuma reci da se salis pa cu ti oprostiti sto sam te uvrijedio kao zenu,ne mogu vise pisat,pocinje tiranosaur..

  • #4
    0 0

    postova:559
    nelson @ 22.1.2016. 10:27

    pa ima ovakvih slučajeva koliko hoćeš.starije žene kad ostanu same hvataju se mladih haha  haha i one koje uhvate 50 izgledaju mlade i osjećaju se mlađe-puno žena tako i muževe vara Nevinašce film mi nije baš dobar, trica  ali robin wright penn je odigrala dobro ulogu.on je glumila kelly u santa barbari.... 

  • #5
    6 0

    postova:1091
    yuma @ 22.1.2016. 13:20

    Haha buffalo nisi me uvrijedio, pa ja sam zrela žena i znam što hoću, što neću, a ti to ne znaš i to je sve u redu.

    Zato postoji ovaj forum da razmijenimo mišljenja. Meni je film bio o.k., pogledala sam ga, pogledala bih ga opet uz uvjet da repriziram samo određene scene Smije se i to je to.

    R.W Penn je odlična glumica, ali svi su se tu iskazali. N. Watts je o.k., iako nešto slabija od kolegice. Onaj plavi lepotan je baš dobro izgradio lik i vrlo sugestivno je to odradio. Onaj crni također; on je manje osjećajan, a više hedonist... sve u svemu, ja sam zadovoljna filmom. Život skriva mnoge tajne, kad bi znali stvarne živote svojih prvih susjeda, pa čak i prijatelja, bili bi šokirani mnogim pričama, tako da ovo nije SF, ovo je nešto što se događa iza tuđih zatvorenih vrata. A to što je priča naklonjena sirovoj strasti zrelih žena (za promjenu od uobičajenih LOLITA i ostalih izbljuvaka  Smije se), eto naravno to smeta dečkima. Iako, zašto morate biti takvi, čemu taj kompleks od prikazivanja filmova namijenjenih ženama? Tako neki od vas reagiraju i na SEX i GRAD koji, doduše, nije stvaran, ali je zabava za žene... 

    No ajde, raspalite - tome i služi ovaj portal Poljubac

  • #6
    0 4

    postova:1473
    buffalobill @ 22.1.2016. 13:38

    e tu je kvaka,to jest zenski film,kao sto je seriji seks i grad ciljana publika zenska,pa ako se koji muskarac prikrpa svojoj partnerici na trosjedu pred tv-om ,to jos i bolje..
     nemam pradrasude prema nicemu,pa pokusavam gledati sve,ali ovo nije islo,usput nama muskarcima su te zenske sanjarije smijesne,mene kao fenomen vise privlaci zenska inteligencija i uruđena lukavost kojom su se naoruzale da bi opstale u ovom muskom svijetu,muska djetinjastost im to olaksava
    btw film se trebao zvati : Savrsene bajke,a ona serija kojom htv maltretira gledatelje : Žena  časna

  • #7
    4 0

    postova:1962
    aya @ 22.1.2016. 16:11

    Nisam gledala film, ali moram se na ovo nadovezati.

    @yuma - "san svake starije žene je seksualno opciti sa jedva punoljetnim surferom".....

    E pa, ja imam dva jedva punoljetna sina i nikada, ali baš nikada mi nije palo na pamet seksualno općiti sa njihovim, jedva punoljetnim prijateljima. Namiguje

    Hmmm, možda je to zato što nisu surferi? Lastane - jesam li ja normalna? Plazi jezik

  • #8
    0 2

    postova:1091
    yuma @ 23.1.2016. 8:25

    Hihihi bas sam se nasmijala na komentare Smije se ! Aya, hm... sumnjiva si mi, smatram da bi trebala razgovarati s roditeljima druge djece ili se povjeriti psihologu. Nemoj se sramiti, lijepo je biti drugačiji Smije se Poljubac

  • #9
    2 0

    postova:1962
    aya @ 23.1.2016. 16:35

    yuma, nemoj svoje maštarije stavljati na razinu općeprihvaćene činjenice, neće tako postati ništa uvjerljivije. Namiguje

  • #10
    2 1

    postova:1091
    yuma @ 23.1.2016. 19:41

    Ma ja sam se zapravo šalila, ali to očito nitko nije skužio... Neodlučan  Naravno da to ne može biti općeprihvaćena činjenica, niti bi htjela da bude, niti sam htjela ikoga povrijediti, niti bi ja po defaultu seksualno općila sa devetnaestogodišnjim surferom, niti sam zapravo ikad maštala o tome...

    Ja sam samo htjela odgovoriti buffalu da je motiv filma o.k., nije znanstvena fantastika i nije tako loš kako bi on htio prikazati i nisam htjela nikog ni u što uvjeriti jer me nije briga što nepoznati ljudi misle o nepoznatoj meni. Mene zanima što ljudi općenito misle o ovome i onome; o javnim stvarima. Ja sam tu da raspravim, malo se zekam i ne mislim ništa osobito dobro niti loše o ikome od vas jer ne znam ništa o vama. Ja sam se šalila Aya i ispričavam se ako sam te ipak uvrijedila. Namiguje

  • #11
    2 0

    postova:1962
    aya @ 23.1.2016. 19:46

    Da sam se uvrijedila, a ne zezala, ne bi moj komentar tako zvučao! Smije se

  • #12
    3 2

    postova:1473
    buffalobill @ 23.1.2016. 20:45

    yuma nemoj se sad izvlacit,priznaj da si se identificirala s glavnim junakinjama,to je nabitniji kriterij kod gledanja nekog filma,poglavito drame kao zanra,da je zivotan,ako toga nema,neceg univerzalnog,pa i intimnog,drama je losa..

  • #13
    3 0

    postova:1091
    yuma @ 23.1.2016. 22:24

    Aya, to je to onda! Namiguje

    Buffalo... PRIZNAJEM!  Jel bu sad mir i s tobom?  Plazi jezik

  • #14
    0 0

    postova:27
    diana1108 @ 12.3.2018. 23:54
    Tuka tuki grize rep.
  • #15
    1 6

    postova:542
    leon123 @ 13.3.2018. 9:04
    Odvratan film.Nemam rijeci.Prestao sam ga gledati nakon sat i pol.Nemojte si zgaditi zivot. 2.0/10
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala