Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Svećenik zla

1
  • #1
    1 1

    postova:1473
    buffalobill @ 12.1.2016. 20:49

    joj sto je ovo lose,pravo mucenje za gledanje,losi glumci,reziser,montaza katastrofalna,i jasno nabrijana bizarna ubojstva kakva se u finskoj desavaju jednom u 50 godina
     kad to vidis, jasno ti je kakav je majstor aki kaurismaki..

  • #2
    1 0

    postova:1
    svecenik @ 12.1.2016. 22:36
    Radi ovakvih komentara ja cesto ne pogledam film,sreca da sam ga prvo pogledao pa onda procitao ovaj komentar...film je odlican!
  • #3
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 13.1.2016. 12:30

    ajde barem si dobro opisao taj prenapuhanii fenomen zvan sreca  Namiguje

  • #4
    1 4

    postova:2527
    bearfoot @ 13.1.2016. 15:28

    čudi me da netko temeljem komentara ovdje odlučuje hoće li gledati film ili ne??? baš me čudi....

    a sreća? sreća je navažniji fenomen u životu, jebo sve drugo, obrazovanje, pamet, novac, ako nema sreće ništa od svega ti neće koristiti....

  • #5
    2 0

    postova:1473
    buffalobill @ 13.1.2016. 17:37

    ja uvijek citam komenttare ispod filma koji nisam gledao, i gledam ocjenu na imdb-ju,zasto bi to bilo cudno ?
    ali mi je bitno ciji su komentari,jedino duze od dvije proste recenice ne citam,tak eto tvoje naprimjer citam,taurusove ne,jer su predugi
    a definicija srece je upravo ovo sta se desilo mladom kolegi, i nista vise ni manje..

  • #6
    0 3

    postova:2527
    bearfoot @ 14.1.2016. 8:48

    pa ne čudi me čitanje!!!! ti si još jedan s problemom razumijevanja napisanog teksta??

    definicija? sreća je bitna, rekoh i najbitnija, ali što je nekome sreća? to je relativno...

  • #7
    0 2

    postova:128
    mario1505 @ 14.1.2016. 10:35

    Sreća je sex

    "  There is only sex. Everything is sex. Do you understand that what I'm telling you is a universal truth? "


  • #8
    2 1

    postova:2527
    bearfoot @ 14.1.2016. 13:36

    eto, @mariu je sreća sex, čak i više od sreće....

  • #9
    2 1

    postova:1473
    buffalobill @ 14.1.2016. 14:00

    razumijem dobro sta si htio reci,i daj ne mantraj toliko o sreci,ona je samo izostanak nesrece,kakav jbni seks da je sreca !?
    evo ti primjer srece : najave ti se neki dosadni prijatelji,poznanici,,kumovi, rodaci da ce ti doc u posjetu i onda u zadnji cas jave da su sprijeceni,i ti kazes :" u jbte koja sreca"
    on topic - da ne duzimo,ovaj film je notorno smece,jos sam bio blag, jer zelim biti pristojan..

  • #10
    0 3

    postova:2527
    bearfoot @ 14.1.2016. 15:44

    to je primjer sreće u nesreći....a tvoja sreća je što znaš procijeniti vrijednost, u ovom slučaju filma, jer će to udvostručiti tvoj osjećaj sreće kad ćeš gledati dobar film...pomislit ćeš kako si sretan što imaš priliku gledati tako dobar film, i što si imao sreće gledati loš film, jer da nisi imao tu sreću, ne bi znao cijeniti dobar film i bio bi nesretan...pravi inception sreće, sex od sreće...sad sam i ja sretan ko' medo u brlogu...rijetko medvjed ima priliku ovako analizirati sreću i mogu zaključiti da je za sreću potrebno malo...samo jedan loš film...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala