Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Flandrija

1
  • #1
    0 0

    postova:237
    pisatel @ 31.12.2015. 12:00

    Film je mogao biti zanimljiv sa svojom pričom o selu i počinje sa scenama Flandrije koja pomalo podsjeća na Zagorje, još se tu da dosta toga prožvakati, no film zaokreće u potpuno besmislene izmišljene vode i postaje kao neki blesavi agresivno-groteskni crtić.

    Uglavnom film bez glave i bez repa i cijeli dio sa ratom kao da je osmislila osoba pala sa Marsa čime je praktički cijeli film sveden na promašaj...

    *spoiler

    dakle scene izmišljenog rata gdje prilično moderno opremljeni vojnici odjednom jašu konje (mogli su onda i deve jahati kad je takva situacija) po ratnoj zoni i njih kakti pet ide bezveze okolo sami, a tenkovi su otišli naprijed (a oni nisu sa tenkovima nego eto glume Lawrence od Arabije), pa nađu samu curu kao nekakvu vojnikinju u nekoj kući ili pak helikopter koji napada kamp a ne spašava njih nego oni trče pa su odjednom kao u nekoj prašumi oaze i još mnogo toga više, no stvarno nemam komentara na to sve.

    Šok i nevjerica da je netko ovako nešto neozbiljno išao snimiti.

    *

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala