Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Krampus

1
  • #1
    4 2

    postova:2916
    gorlock @ 8.12.2015. 6:48

    Zanimljiv spoj žanrova........... komedija, fantastika, horor!

    Komedija zasigurno nije, ima tek par na trenutak komičnih scena, fantastika je i to dobra, a tko očekiva horor bolje da ne gleda.

    Je ovaj film horor ali ne  onakav kakav većina očekuje, nema trganja dijelova tijela i špricanja krvi....

    Ovaj film je film koji nosi snažnu poruku, koja bi se mogla sažeti u jednu rečenicu: budite oprezni i pazite što želite.

    Film počinje gotovo uobičajeno kao i svaki božićni film, a potom......slijedi, ono što slijedi .....

    Božić kao i velika većina drugih praznika je strašno iskomercijaliziran i malo tko zapravo vjeruje u onaj pravi duh Božića, ovaj film se bavi upravo onima koji izgube vjeru u smisao Božića, koji izgube nadu..... onima koji ne vjeruju.....te onima koji požele nešto što nije u duhu Božića, njima dolazi Krampus!

    Zanimljiv film, kako za odrasle, tako i za onu odrasliju djecu, NIKAKO nije za malu djecu.

  • #2
    0 0

    postova:4
    majci78 @ 24.1.2021. 23:30
    Komedija i znanstvena fantastika, ma dajte , ovo je čisti horror !
  • #3
    0 0

    postova:2
    mightywez2 @ 25.1.2021. 8:32
    Veću glupost odavno nisam gledao
  • #4
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 25.1.2021. 16:49

    Sad tek vidim da je opet bio na nekom kanalu. Ja ga gledao na staru godinu na RTL-u. Meni je film skroz dobar. Inače redatelj i scenarist je isti onaj što je snimio "Trick r treat" i ima dosta sličnosti s njim.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala