Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dan kad je Zemlja stala

1
  • #1
    0 0

    postova:1130
    mario @ 20.8.2008. 10:57

    Aaaaa.... e ovo jedva čekam pogledat, gledao ga jedno davno i taman da se osvježim. U svakom slučaju preporučujem film. Uskoro će i remake, a u glavnoj ulozi je Keanu Reeves. :D  Baš me zanima kakav će Gort bit.

    Klaatu Barada Nikto!

  • #2
    0 0

    postova:114
    skype @ 25.1.2009. 20:02

    Perfect FX Laughing!  Osim po nastanku ovog filma 1951. je značajna i po tome što je na Manchester University proradilo  prvo komercijalno računalo Ferranti MARK I. Iste godine počinje i prodaja računala UNIVAC, prvog široko dostupnog komercijalnog računala.

    DAN KAD SE ZEMLJA POKRENULA  

     

    Tongue out

    Smile


     I na kraju poslastica ...

    Innocent
     

  • #3
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 25.1.2009. 21:26

    DA, vrlo je zanimljivo bilo prisjetiti se starih filmova i razvoja specijalnih efekata.

    Evo moje preporuke, film kao film nije loš ali nije nešto posebno ali efekti ovog horora ga čine zaista pravim hororom.

    VAN HELSING Surprised

  • #4
    0 0

    postova:114
    skype @ 25.1.2009. 22:57

    DA, vrlo je zanimljivo bilo prisjetiti se starih filmova i razvoja specijalnih efekata.

    Evo moje preporuke, film kao film nije loš ali nije nešto posebno ali efekti ovog horora ga čine zaista pravim hororom.

    VAN HELSING Surprised

    gorlock
    Ja ovakve filmove pogledam isključivo zbog spec. efekata , sa ostalih aspekata su mi totalno nezanimljivi. Nije da pucam na umjetnost ali horror mi je zbilja na dnu izborne liste.

  • #5
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 26.1.2009. 21:48


    Skype

    VAN HELSING, specijalni efekti su stvarno ok, a priča je zanimljiva što sve te neke mitove o Draculi, Vukodlacima, vampirima i ostalih bićima na vrlo interesantan način povezuje u zanimljivu priču i nije klasični horor ono tipa krvi na sve strane to ne volim niti ja.

    Još jedan jako zanimljiv film koji bi ja nazvao ljubavna horor drama je Dracula - Francisa Ford Coppole - super priča efekti gluma, ma sve a Gary Oldman u ulozi Dracule briljantan, skoro da ga žalite na kraju filma.

  • #6
    0 0

    postova:114
    skype @ 26.1.2009. 22:47

    VAN HELSING, specijalni efekti su stvarno ok, a priča je zanimljiva što sve te neke mitove o Draculi, Vukodlacima, vampirima i ostalih bićima na vrlo interesantan način povezuje u zanimljivu priču i nije klasični horor ono tipa krvi na sve strane to ne volim niti ja.

    Još jedan jako zanimljiv film koji bi ja nazvao ljubavna horor drama je Dracula - Francisa Ford Coppole - super priča efekti gluma, ma sve a Gary Oldman u ulozi Dracule briljantan, skoro da ga žalite na kraju filma.


    gorlock
    Evo skidam, njega i The bank job, i onako nema ništa zanimljivo na tv pa ću ih pogledati noćas. Smile
  • #7
    0 0

    postova:580
    arnol @ 26.1.2009. 22:48

     Spomenuli ste stare horore, brrrr.

    Meni nije noćima dao spavati Nosferatu.

    Ne toliko zbog maske Klausa Kinskog, koliko zbog same atmosfere.

    Čak bi ga sada ponovo pogledala.

    Najbolji ( bar meni ), Christopher Lee je stvoren za te uloge posebnih bića.

    Glasom i stasom pola posla sam odradi.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala