Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Najbolja ponuda

1
  • #1
    3 3

    postova:2527
    bearfoot @ 4.11.2015. 8:43

    ne znam baš da je ovo krimi drama? u svakom slučaju napet film pun misterije i išćekivanja, uspio me zavarati  i navesti da posumnjam u svoju intuiciju...zanimljivi likovi, zanimljiva radnja, možda u nekim trenucima prenaglašena gluma....

  • #2
    7 0

    postova:130
    krushka @ 4.11.2015. 13:17

    Nisam nikad mislila da ću to reći, ali uistinu predvidivo. Za djecu. I nije neki krimić, prije je neka antiromantična drama. Baš neka bijeda od filma. Sve mi je bilo nekako karikirano, prenapuhano, a onda normalno i šuplje. Možda je režija morala biti takva, možda je svijet kolekcionara umjetninama i snobova nemoguće prikazati u nekoj "zagasitijoj rasvjeti" ili "hrđavijoj scenografiji" pa da nemam osjećaj da gledam holivudski spektakl. Likovi svi dosadni ko proljev. Trebao mi kao bit zanimljiv prikaz prevaranta, ali uopće nije. Prije ili kasnije čovjek se prestane zanosit lovom, sjajem i "sjajem prevaranata".

    Slabo je to portretiranje "kriminalaca" u kojem nema pozadine, odnosno prikaza njihove stvarne bijede poput neobrazovanosti, disfunkcionalne ili pretradicionalne obitelji ili nekakve urođene nezasitnosti i hiperaktivnosti kao "odskočne daske". Ne, oni su svi strašno kul. Jesu my ass. Sve to ako zanemarimo protagonista koji koliko-toliko čini jednu koliko-toliko cjelovitu, kompleksniju, a onda i zanimvljiviju ličnost od ostatka brigade površnih.
     
    U biti jedino što mi se dopalo u cijelom filmu je epilog s prikazom unesrećenog kojeg ništa ne može utješiti i kojeg strašno boli činjenica da je sve relativno i da prošlost ne može vratiti, ali kojemu je svaki bolan, retrospektivan pogled na nju nužan kako bi donekle osmislio to u čemu je sudjelovao, a da toga nije bio ni svjestan.
     
  • #3
    4 0

    postova:130
    krushka @ 4.11.2015. 13:28

    Bearfoote nemoj misliti da sam ti htjela udarit kontru jer sam rekla da je film predvidiv, a tebe je, kako si rekao zavarao, na kontru se tek ne ložim. Jednostavno smo različiti, nemoj odmah plakati.

  • #4
    3 0

    postova:2527
    bearfoot @ 4.11.2015. 13:53

    e kad bi ja znao mislit ne bi ovdje gubio vrijeme...moram počet s medvjeđom forom....Poljubac

    dapače, tvoj pogled na film  i meni je razbistrio stvari oko kojih nisam bio siguran ili nisam znao artikulirano elaborirati, točnije rečeno lijenost...u stvari me cijelo vrijeme "u filmu" držala nada da će ipak biti nešto više, neki triler fantastike,, a na kraju, ko što kažeš, ispala drama socijalnog epiloga...ona spravica za praćenje se pokazala kao ključni element koji objašnjava ponašanje likova na određeni način kada to u kontekstu konačne radnje nije bilo potrebno...mislim...

  • #5
    1 0

    postova:130
    krushka @ 4.11.2015. 14:12

    Je li moguće da umiješ biti tako podatan??? Pa naše prijateljstvo sada zaista ima perspektivu!

    A sad najveća tragedija svih tragedija - ovaj jedan palček zeleni kaj si dobio nisam lupila ja i nemrem ti ga dat, a ne znam zakaj! Lud sam sad

  • #6
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 4.11.2015. 14:27

    ma ja sam sretan, palac gore ili dolje svejedno...ako je moj post vrijedan čitanja i kritike, kava god bila, onda me to ispunjava neizmjernom srećom i ponosom, upravo seksualnim zadovoljstvom što sam svoje medvjeđe misli uspio prenijeti u pisanu riječ iz koje netko negdje isčitava smisao vrijedan osvrta...

    baš sam sretan...napit ću se od sreće....

  • #7
    1 0

    postova:130
    krushka @ 4.11.2015. 14:40

    Ma totalno si podatan, pravi Coccolino medvjedić

  • #8
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 4.11.2015. 14:43

    medvjedić Bruno...ove godine najpoželjnija igračka pod bor.....

  • #9
    1 0

    postova:130
    krushka @ 4.11.2015. 14:53

    Nemreš bit Bruno kad si Coccolino koji je totalno podatan od omekšivača, kak ne kužiš? A taj Bruno, ne znam kakav je, al omekšano podatan sigurno nije!

  • #10
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 4.11.2015. 15:19

    ma međed ko' međed, ne kuži....ali ok, coccolino nek bude....

  • #11
    2 0

    postova:1474
    buffalobill @ 10.1.2017. 8:47

    meni je film ok,atmosferican,estetski dotjeran,ambijentalan,dobra gluma,iako ga potpisuje talijan  ima holivudskog kitscha u određenoj mjeri valjda zbog americke produkcije,no nista pretjerano,nekakav pokazatelj kvalitete mi je i sto sam ga cijelog zapamtio,doduse apsolutno nista dubokoumno,nepredvidivost i obrati me se ne mogu dojmiti jos od The Othersa-a,ocjena- solidan

    veceras na trecem u 22 i 46
    EDIT:...ah,gledao sam ga sinoc ponovno,moram priznati da je krushka dobrim dijelom u pravuSrami se

  • #12
    0 0

    postova:605
    robertini @ 11.1.2017. 21:21

    Just 2 words - Geoffrey Rush!! 

    Dosadnjikav film....jedino zanimljiv kad gore navedeni troši neku mršavu brinetu solidnih grudi

    I da, lijepi prizori Italije Plazi jezik

  • #13
    0 0

    postova:1474
    buffalobill @ 12.1.2017. 10:01
    ma cak ni to,zaboravio sam se da sam se razocarao kad se otkrila ta glumica,najtocniji opis filma bi bio-pretenciozan i dosadan
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala