Jedna ovakva duboka tema, kao što je nemogućnost rađanja djece u svijetu zaslužuje malo više pažnje i nekakvo koliko toliko logično objašnjenje, koje u filmu ne postoji, odnosno postoji tek kao neki motiv jurnjava i napucavanja koja su već viđena milijun puta. Druga stvar je holokaust prema imigrantima, koji je ubačen kao prikaz nekakve crne budućnosti, no ne vidimo nikakvu širu sliku takve mržnje prema njima. Likovi također nezanimljivi. Ovako sve djeluje neuvjerljivo, čak i glupo na kraju.