Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Djeca čovječanstva

1
  • #1
    0 0

    postova:25
    kasti @ 20.3.2012. 0:12
    Iznenađujuće dobar film... odlicna, cak bih se usudio reci i dosta svjeza prica, volim britanske filmove imaju tolko vise "mozga" od hoolywoodskih,,,,same stuff s glazbom, britanska je barem 2x kvalitetnija....
    Film je jako dobar 8.7/10, A sto se tice borbenih scena na kraju, obracuni vojske i fishovaca prikaz je tako dobar i realan kao da nas kamera odvede tamo, tih scena se nebi posramili niti najskuplji americki filmo, bas ODLICNO odradjeno!!!
    I za kraj par odlicnih pjesama u filmu, i ako neko zna kako bi sad ja doso do nekog popisa pjesama neka komentira :)
  • #2
    0 0

    postova:22
    david_1991 @ 20.3.2012. 1:06

     https://www.imdb.com/title/tt0206634/soundtrack

    ..na ovom linku imaš popis pjesama korištenih u filmu..

  • #3
    4 0

    postova:311
    auran @ 20.3.2012. 16:12

    Djeca čovječanstva imaju zaista interesantnu premisu i sjajno predočen apokaliptični svijet bliske nam budućnosti! Iako radnja priče ima mana poput neuravnoteženog ritma, nedostatka konkretnije karakterizacije likova i objašnjenja, vizualno je i tehnički besprijekorno ostvarenje, pogotovo drugi dio filma koji plijeni pozornost akcijskim prizorima (koji su nevjerojatno uvjerljivi i povlače analogije sa suvremenim događanjima o kojima se svakodnevno izvještava) od kojih zaista zastaje dah i vjerojatno su jedni od najboljih ikada snimljenih (djeluju gotovo dokumentaristički).

    U svakom slučaju Djeca čovječanstva su solidan film čiji najveći aduti su atmosfera, prikaz moguće apokaliptične budućnosti (alegorije i metafore nisu slučajne, već upozoravaju na ono što nam uistinu prijeti ako nastavimo gurati glavu u pijesak i pravdati se da 'ne možemo ništa učiniti'), prekrasno dočarani interijeri i eksterijeri prepuni detalja, te naravno fotografija i briljantna režija redatelja Alfonsa Cuarona (Y tu mamá también; Harry Potter i zatočenik Azkabana). 

  • #4
    0 0

    postova:61
    gavran123 @ 9.6.2012. 21:37

    Odličan

  • #5
    2 0

    postova:7
    cool40 @ 26.12.2014. 23:55
    Davno viden,al ostavio je dobar utisak.Owen je iznio film bez ikakvog problema.Osobno ga preporucan,skoro pod obavezno.
  • #6
    1 0

    postova:7
    cool40 @ 26.12.2014. 23:57
    S guston cu ga ponovo pogledat.. Odlican je...
  • #7
    0 3

    postova:2527
    bearfoot @ 27.12.2014. 11:33

    šteta što prefantastična ideja iz knjiškog predloška, na rubu gluposti, daje filmu neuvjerljivi štih jer je film odličan u svemu ostalom...odlična gluma, atmosfera, scenografija...u priči mi se sviđa što se glavni junak ne pretvara u super ubojicu koji barata svim mogućim oružjima i borilačkim vještinama...ne razumijem zašto je priča povezala "epidemiju" s imigrantima?? to je valjda u knjizi objašnjeno.....

  • #8
    1 0

    postova:1090
    yuma @ 13.10.2017. 10:23

    Izuzetan film... Preporuke!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala