Ako je nesta komedija,onda bi trebalo it smijesno....ovo ne da je glupo...nego glupo na n-tu...10 min ovog filma i dobijes som zivaca i pozelis bacit daljinski u tv...tako da...kome je ovo komicno..treba da se nadje u ovoj turbo KOMICNOJ situaciji...katastrofa