Simpa film koji je mogao biti i bolji. Jako dobra fotografija, a ostalo? Ajme majko
Prodavači magle koji prodaju lažne snove usamljenicima. Drama naša svakidašnja. Zašto baš na njemačkom? Balkana nije dosta profitabilan?
Likovi ispodprosječni kao i jadnici kojima prodaju priču. Zašto gore spominju Austriju kad se glavni junaci skoro sretnu u - Zagrebu??
Uskrsnuće legendarnog voditelja Huga