Registrirani korisnici mogu kreirati svoju grupu tv kanala, koristiti Podsjetnik, sudjelovati u nagradnim igrama, chatu i forumu, ocjenjivati filmove, serije i emisije, slati privatne poruke, predlagati video zapise itd...
P.S. Ovdje NE MOŽETE besplatno gledati filmove.
Zar je Kenneth zbilja mislio da može snimiti bolju verziju, sa sobom u glavnoj ulozi (naravno), od one s Davidom Suchetom?
Jadna Agatha se negdje okreće u grobu gledajući ovo...koja tragedija...