Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Rusi idu u četvrtfinale
Pobijedili Šveđane 2:0, a druga momčad Španjolske dobila Grke 2:1

Rusi su demontirali Šveđane u odlučujućoj utakmici za četvrtfinale. Pavljučenko ih je načeo u 24. minuti, a sve je potvrdio Aršavin u 50. minuti. Nakon toga Rusi su imali još puno šansi, poigravali se sa Šveđanima kao u malom nogometu, no nisu imali koncentraciju u završnici za bar još jedan, zasluženi gol. Ipak im se to nije osvetilo, Šveđani nisu imali snage da se vrate u utakmicu, za to su im trebala još dva Ibrahimovića.

Rusi u četvrtfinalu igraju sa Španjolcima, koji su u drugoj utakmici ove skupine pobijedili Grke 2:1. Grci, koji nisu ni pobjedom imali šanse za četvrtfinale, su krajem prvog poluvremena neočekivano poveli golom Charisteasa. Druga Španjolska momčad ipak je uspjela ono što su napravile Hrvatska i Nizozemska - pobijediti i u trećoj utakmici. De la Red zabio je u 61. minuti, a tek u 89. za pobjedu je gol dao Guiza.

Druga dva četvrtfinalna para tako čine - u subotu, 21. lipnja u Baselu od 20.45 igraju Nizozemska i Rusija (izbornik Hiddink je Nizozemac!), a u nedjelju, 22. lipnja u Beču Španjolska i Italija. Pobjednici igraju zajedno u polufinalu! A pobjednik s nama u finalu!?