Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dylan Dog film

1
  • #1
    0 0

    postova:494
    beno @ 3.7.2008. 0:30

    14 godina nakon Dellamorte Dellamore dobit cemo i pravi film o Dylanu Dogu - Dead of Night

  • #2
    0 0

    postova:1130
    mario @ 3.7.2008. 1:38

    I glumi Brandon Routh :/ To mi se nikako ne sviđa...mah...amerikanci će ga razvodnit/zaglupit i na kraju nećemo imat ni D od Dylana Doga. Šteta..iako se nadam da se ništa od ovoga neće ostvarit i da će bit film za fanove stripa.

    Baš me zanima ko će Groucho bit. Hahaha već vidim Robina Williamsa ili Mikea Myersa XD

  • #3
    0 1

    postova:47
    cane @ 25.7.2008. 0:58
    Po meni je Dylan Dog trebao biti Johnny Depp. A za Grouchu nisu loši ni Robin i Mike. A šta kažete na Jimma Carreya?
  • #4
    0 0

    postova:1130
    mario @ 25.7.2008. 1:37
    Ne znam, nekako mi se ti komičari previše krevelje, pogotovo Myers i Carrey. Stvarno mi nitko ne pada na pamet za Grouchu.
  • #5
    0 0

    postova:47
    cane @ 30.7.2008. 2:54
    Ja mislim da se Carrey dokazo i u dramskim ulogama. Možda po izgledu nije kao Groucho ali bi ga sigurno mogao odglumiti. Sjetimo se samo Lemony Snicketa i koliko je različitih likova odglumio.
  • #6
    0 0

    postova:1130
    mario @ 30.7.2008. 13:10
    Hm, u pravu si...zaboravio skroz na Lemony Snicket. Ali izgleda da neće Grouche ni bit u filmu :/
  • #7
    0 1

    postova:377
    gestapo @ 25.6.2011. 14:14

    Film me u potpunosti razocaral,od odabira glumaca tj glavnog koji uopce nije skinul Dylana,radnja filma ima rupa i nedostataka full,najgori do sad film sta se tice ekranizacije nekog stripa!cital sam svojevremeno tj gutal stripove pa tak i Dylan Doga kojeg su totalno fulali,od njegove filozofije,karaktera pa sve do njegovog humora i nacina rada i razmisljanja!

    Btw snimiti film o Dylan Dogu i izostaviti njegovu uzrecicu "judo plesacu",pa izostaviti legendarnog Groucha i inspektora

    Blocha.....wtf!!

    Sta se tice radnje mogli su uzeti bilo koju, ima na stotine radnji ,ali ne.......!!!oni uzmu najsugaviju jooooj....bolje da ga nisam gledal!

    Onaj ko nije cital strip njemu ce film biti oke ,ako ne i super ...ali meni koji sam ga cital je obicno sranje(osobno)!

    ocijena 2/10......

  • #8
    0 0

    postova:494
    beno @ 25.6.2011. 17:13
    Izbjegavam ga otkad sam vidio prve slike i najave. Moglo se i ocekivat da ce Hollywood tako nesto napravit. Ostajem pri Dellamorte Dellamore...
  • #9
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 25.6.2011. 20:37
    Nisam gledal DellaMorte DellAmore ,ali danas cu ga pogledati!
  • #10
    0 0

    postova:48
    oldschool @ 28.6.2011. 2:06

    Od kako sam se po prvi puta ulovio u koštac sa Dylan Dog stripom, a bilo je to prije 20tak godina ljubitelj sam istog...

    Ovaj film je klasični hollywoodski masakr... 

    Kada sam čuo da se snima Dylan Dog film odmah sam pomislio Dylan McDermott !!! "Superman" se baš i nije iskazao...Dylanov lik je u potpunosti promašen... nije dovoljno obuči ga u crvenu košulju i crni sako...Dylan Dog bez Groucha  NE NE NE!!! 

    DD atmosfera je crna, mračna...uvjek nadvijena mračnim silama... smrt sa kosom je uvijek iza ćoška, kao i Groucho sa svojim vicevima uvijek u pogrešno vrijeme... ( iako je uvijek to kada treba dobaciti pištolj ), zgodna klijentica ili djevojka sa kojom obavezno završi u krevetu...

    Ako vam je strip imalo drag, preskočite film! 

  • #11
    0 0

    postova:96
    hypnotoad @ 28.6.2011. 9:28

    Ako vam je strip imalo drag, preskočite film! 

    OldSchool

    Hvala!

  • #12
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 28.6.2011. 15:27
    Pogledal sam DellaMorte DellAmore u tom filmu ima 100 puta vise Dylan Doga nego  od ovog americkog sranja!Preporuka svima!
  • #13
    0 0

    postova:19
    ivankult @ 6.7.2011. 0:44

    SMECEEE!!!!!!!!!!!!!!!! SRAMOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    I sto je najgore ->> *** TOTALNI DISRESPECT I SACRILEGE *** 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala