Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dina: Drugi dio

1
  • #1
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 31.3.2024. 16:53
    Zašto je ovaj nastavak priče generalno bolje ocijenjen od prvog dijela nikad neću razumijeti...ja sam razočaran filmom, njegovom do besmisla pojednostavljenom i srezanom radnjom, karikaturnim prikazom Stilgara, statiranjem Rabbana, forsiranom umjetnom neuvjerljivom dramom među likovima, angažmanom Ministarstva smiješnog hoda...its, itd...koliko je prvi film dobar toliko je ovaj loš...jasno mi je da je knjižni predložak, čak i samo prvih par knjiga, prekompliciran i preopširan za isplativu ekranizaciju ali baš tako do besmisla ogoliti i uništiti jednu od najjačih maštovitih vizija sf-a, nije pošteno...tehnički gledano, saršenstvo, ali dramski djeluje jadno i naivno, u pojedinim prizorima ko loša kazališna predstava...neznam koji je film bijednije prikazao propast jednog cara?...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala