Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

INSPIRATIVNI VIDEO URADCI!

1 2
  • #1
    2 0

    postova:311
    auran @ 12.11.2013. 13:14

         Što vas inspirira i podiže raspoloženje? Podijelite video uratke, isječke iz filmova ili dokumentaraca ili pak spotove koji vam puno znače! Prilažem prvi video ispod ovih redaka. Slobodno komentirajte ili samo napišite svoje dojmove. Nadam se da ćete mi se pridružiti i pomoći da na jednom mjestu okupimo svoj vlastiti arsenal video uradaka za dobro raspoloženje! Uživajte!

  • #2
    3 0

    postova:197
    silkycoco @ 12.11.2013. 13:31

    Ja ću biti dosadna, ali ipak ponoviti ovaj video.

    One Republic - Counting Stars. Zašto? Tjera me na razmišljanje, uveseljava me i ne predstavlja mi ništa negativno, Možda pjesma nije 'najhappy', ali mene svakodnevno inspirira i 'digne'. Pa nek se i tu nađe. Smije se

  • #3
    2 0

    postova:2916
    gorlock @ 12.11.2013. 21:53

    Moram priznati @auran kad sam vidio što si stavio da sam se ugodno iznenadio i pomislio na ovaj video ....

    Kad ono na moje iznenađenje nije taj, ali nadasve odličan taj video koji si stavio.

  • #4
    1 0

    postova:311
    auran @ 12.11.2013. 21:58

         Tko nije pogledao seriju Third Watch, odnosno Heroji iz strasti kako je u Hrvatskoj prevedena, neka ne gleda ovaj video pošto prikazuje sam završetak te meni jako drage serije koja mi je davala snagu kad mi je bilo potrebno i pomogla mi da izađem iz jednog teškog perioda u životu.Srami se

         Kod ovog videa koji je istovremeno i sjetan i tužan, optimističan i vedar, dojmilo me se na koji su efektan način scenaristi postigli da se gledatelj oprosti s likovima iz serije. 

         P.S. Hvala Gorlock.Osmijeh Pogledao sam oba videa koja si stavio. Mislim na gornji i Gotten in the Rye. Sviđaju mi se i jedan i drugi.Osmijeh Nova dva još nisam, ali budem.Osmijeh

  • #5
    2 0

    postova:2916
    gorlock @ 12.11.2013. 21:59

    Inače ono što me inspirira je glazba, a jednako volim i glazbu i film.

    Ima jako puno video uradaka u kojima nalazim inspiraciju ili koje i sam radim.

    Najnoviji , iako su već bili ranije na youtubeu, ali su isto tako i skidani (barem koliko sam ja primjetio Plazi jezik ), su ova dva:

    Prvi je inspiraran velikim glazbenikom i njegovim životom John Lennonom, a glazbena podloga je Guns N Roses

    Video Gotten In The Rye

  • #6
    2 0

    postova:2916
    gorlock @ 12.11.2013. 22:06

    @silkycoco nisi dosadna (barem ne meni)

    Drugi video je obrada Rod Stewartove pjesme Sailing u izvedbi Guns N Roses.

    Prvotni video je već poznat na youtubeu, međutim ovaj sa dupinima je novitet.

    Sailing

  • #7
    3 0

    postova:2916
    gorlock @ 12.11.2013. 22:09

    A za sve ljubitelje Clinta Eastwooda - Gran Torino

    Mogao bih ja ovako... unedogled, ali neću sad zaspamati topic.

    Ukljućite se i Vi drugi....sa svojim videima, komentarima....

  • #8
    4 0

    postova:507
    pandaboy @ 12.11.2013. 23:42
  • #9
    1 0

    postova:311
    auran @ 19.11.2013. 9:51

  • #10
    1 1

    postova:1962
    aya @ 19.11.2013. 15:44

    Evo nešto i od mene Osmijeh

  • #11
    1 2

    postova:197
    silkycoco @ 20.11.2013. 9:20

    Možete me sada prozvati nostalgičarkom, sentimentalnom, ne znam čime sve ne, makar istina već bivah prozvana tipičnom ženskom dramatičarkom pa da ne razočaram. Plazi jezik

    Ovo nije nova stvar, svi je znamo, ima je i u različitim verzijama... jučer sam malo razmišljala o pjesmama i sjetim se ove. Krenula sam je ponovno slušati, a kako moje slušanje bilo koje pjesme uključuje i čitanje lyricsa da se mogu što bolje uživiti, baš me podigla, razveselila, suza mi kane... Odlučila sam. Kad god i gdje bilo, stvarno je pjesma za prvi ples na vjenčanju. Lijepo je imati takvu osobu koja u potpunosti odgovara svakoj riječi ove pjesme...

    Odoh nastavit bit tipično žensko, vidim da sam pretjerala u monologu. Pozdrav dragi ljudeki!

  • #12
    2 2

    postova:371
    cala @ 20.11.2013. 12:48

    evo mene je inspirirao @joker12 koji je u samo jednom danu uspio pogledati jedno desetak filmova i čak ih ocijeniti i prokomentirati ali i zaspamati cijeli vražiji portal,ma svaka čast,ti si moj idol....

  • #13
    1 0

    postova:311
    auran @ 1.12.2013. 8:57

         Silkycoco sviđa mi se spot / video koji si stavila, glazba i sama pjesma puni su pozitivne energije što zagrije čovjeka i ulije prijeko potrebnog optimizma. Moram priznati da imaš dobar izbor pjesama i glazbenih videa.Osmijeh Stavljaj ih i dalje. Da ne duljim evo još jedne inspirativne pjesme koju ste svi čuli, a čiji je autor i izvođač veliki čovjek i humanist, legendarni Beatles i aktivist John Lennon. Uživajte.

  • #14
    1 0

    postova:260
    franz88 @ 1.12.2013. 13:21

    Ptiali ste - kaj Vas inspirira...

    evo ovo - s obzirom kak smo usli u prosinac...

    a budem i sam Driving home fo Chri....

  • #15
    1 0

    postova:260
    franz88 @ 1.12.2013. 13:35

    .. a sad prava stvar inspiracije! u mom stilu!

    ono je za jedan mjesec ova je za cijelu godinu !

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala