Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Ariane Labeg se pridružila Assassin's Creedu
Francuska glumica Ariane Labeg preuzet će jednu od vodećih uloga uz Michaela Fassbendera u "Assassin's Creedu"

Ariane Labeg se pridružila "Assassin's Creedu"

1
  • #1
    3 1

    postova:14
    easyrider @ 25.6.2015. 18:45

    jako se veselim ovom filmu, glumacka postava izgleda odlicno (Michael Fassbender, Mation Cotillard), redatelj ima samo par filmova iza sebe ali su svi pokupili dobre kritike...evo i trailera za jednu od Assassin's Creed igri za one koji neznaju o ćemu se radi

  • #2
    1 5

    postova:258
    alexije @ 25.6.2015. 18:54

    kakva je ovo bedastoća? lik prolazi kroz špalir vojske ko mojsije kroz crveno more, svi se ruše a on nije ni prstom mrdno ovi samo zaliježu sa sjekirama u prsima. a ono kad ga opkole još žešći trash, svi popadali ko da imaju epilepsiju... Plazi jezik

  • #3
    4 0

    postova:14
    easyrider @ 25.6.2015. 19:30

    to je trailer za igru, normalno da je dosta nerealno...pokazuje ti multiplayer stranu gdje ti drugi igraci ociste put do mete, ali to nije ni bitno, pozadinska prica je zanimljiva

  • #4
    0 5

    postova:258
    alexije @ 25.6.2015. 19:46

    meni je po kameri ličilo na film, a ne igrcu...never mind...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala