Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Nabrijani novi trailer za 'Need for Speed'
Aaron Paul nije više samo Jesse Pinkman, a 'Need for Speed' mogao bi biti veliki hit u kinima

Nabrijani novi trailer za 'Need for Speed'

1
  • #1
    0 1

    postova:264
    filmofil1983 @ 19.11.2013. 22:06

    ovo je nešto što jedva čekam...nadam se da se neću na kraju razočarati

  • #2
    4 0

    postova:507
    pandaboy @ 19.11.2013. 22:09

    Neslužbeni nastavak "Breaking Bad"-a, Jesse Pinkman pobjegne, promijeni identitet i postane zvijezda ilegalnih utrka :P Ali ozbiljno, dobar glumac, drago mi je da dobiva sve više uloga :)

  • #3
    2 0

    postova:599
    lordadamko @ 19.11.2013. 22:23

    iskreno mislim da ce film bit pun ljepih scena auta i akcije i nista vise...dobro moza pokoju dobru tetu isto vidimoSmije se

    ako neko ode s tim na umu pogledat film nebi se trebo razocarat...

  • #4
    0 0

    postova:40
    ad94 @ 19.11.2013. 23:13

    Ovo će bit nešto kao brzi i žestoki,tako da ne očekujem previše.

  • #5
    0 0

    postova:371
    cala @ 20.11.2013. 0:14

    ovaj filmić po mom sudu vjerojatno neće biti dostojan jessea pinkmana iz razloga što su mi i filmovi poput brzi i žestoki bljutavi i bez ukusa

  • #6
    1 0

    postova:197
    silkycoco @ 20.11.2013. 9:03

    Meni je isto drago zbog Aarona Paula. Jako mi je simpatičan glumac i ulogu Pinkmana mi je odlično odradio. Zato mi je teško zamisliti ga ne kao takvoga, ali treba biti strpljiv.

    pandaboy @ slažem se s tobom, baš zbog nostalgije prema seriji i već navedenoj vlastitoj problematici promatranja glumca u drugoj ulozi, lagano ću si zamisliti da je ovo nastavak serije. Plazi jezik

    Bilo kako bilo, veselim se ovom filmu, voljela bih da uspije i da ne podsjeća previše na Brze i žestoke... 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala