Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
To sam ja: Daniela Trbović
Jedna od vodećih hrvatskih TV voditeljica, zahvaljujući profesionalnom odnosu prema poslu, britkom i brzom jeziku ali i svom jedinstvenom šarmu

To sam ja: Daniela Trbović

1
  • #1
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 8.2.2009. 15:59
    Članak kao članak -izvrstan. Ženska ima smisla za humor i odgovori su joj za 5, ali ona kao osoba, a naročito u "Najslabijoj karici" je znala biti o-gav-na! natjecatelje je tretirala kao retardirane isprtke koji su nju, tako pametnu došli iritirati. Ja znam da voditeljica u tom kvizu mora biti oštra, ali ona je pretjerivala i radila budale od ljudi. Nimalo mi nije simpatična!
  • #2
    0 0

    postova:220
    gor @ 8.2.2009. 16:31
    Žena ima jedan od najbržih mozgova u državi. Britka i zajedljiva. To je image koji vozi od početka i dobro joj stoji. Mislim da se iza te slike skriva OK osoba. Ovo ostalo je showbizz..
  • #3
    0 0

    postova:711
    gordan @ 8.2.2009. 18:25
    Najslabija karika je tako koncipirana, meni bezveze totalno, jer to što je voditeljica u crnom i mora biti bezobrazna prema natjecateljima, po meni uopće ne podiže niti spušta kvalitetu tog kviza. A Danijela je u hit depou pokazivala godinama da je itekako simpatična.
  • #4
    0 0

    postova:580
    arnol @ 8.2.2009. 19:57
    Žena ima jedan od najbržih mozgova u državi. Britka i zajedljiva. To je image koji vozi od početka i dobro joj stoji. Mislim da se iza te slike skriva OK osoba. Ovo ostalo je showbizz..
    gor
    Dobro si pogodio zaista je privatno dobra.
    Upoznale smo se preko djece.
    Draga je duhovita,zanimljiva. zabavna i nimalo uobražena. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala