Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Skandal u Britaniji: Reality show u kojem se djeca međusobno muče
"Boys and Girls Alone" jedan je od najdegutantnijih TV proizvoda, ali se u Britaniji i dalje emitira

Skandal u Britaniji: Reality show u kojem se djeca međusobno muče

1
  • #1
    0 0

    postova:144
    imba @ 4.2.2009. 12:42

     Britanija svaki dan sve više i više tone u dekadenciju i propast.

  • #2
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 4.2.2009. 13:11

    Mogu se složiti s time da punoljetne budale učestvuju u raznim big brotherima, little sisterama i tako to, jer su to sami odabrali i sami kusaju kašu, ali da netko svom djetetu priušti ovakvo mučenje, to ne mogu! Djeca su ne samo u fizičkoj opasnosti jedni od drugih, nego će posljedice ovog mučenja snositi cijeli život.A to su im priuštili oni koji ih najviše "vole" - njihovi roditelji. Surprised

    Inače, u drugim medijima (čini mi se 24 sata) objavljeno je da su roditelji bili u susjednim sobma i da su mogli svakog trenutka prekinuti agoniju svog djeteta, ali da nisu htjeli. E, sad što je točno istina, ne znam. U svakom slučaju, sustav je odvratan i nepošten, jer je jednoj majci u Americi socijalna služba (privremeno) oduzela bebu koju je ostavila samu u autu da je ne probudi, dok je plaćala parking svega 10 m dalje! A ovdje čitav sustav, potpomognut raznim obvezujućim ugovorima zlostavlja djecu na najgori mogući način, i nitko im ništa ne može. Naprosto nevjerojatno!

    Moramo se zabrinuto zapitati - što je sljedeće?

  • #3
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 4.2.2009. 13:18

    Nedavno je jedan meni drag komentator na nekom od portala apsolutno sve izrekao u kratkoj rečenici:

    Sudnji dan se bliži!

  • #4
    0 0

    postova:580
    arnol @ 4.2.2009. 14:34

    UŽAS; UŽAS !!!!!!!

    Što to govori o ljudima !!!!

    Prestrašno !

    Kako to bilo tko može organizirati i dozvoliti ? 

  • #5
    0 0

    postova:541
    franz @ 4.2.2009. 15:05

    .. to je upravo ono o čemu se raspravljalo prije ovdje! moraju se znati temeljne vrijednosti prihvatljivog, dobrog, ali i suprotnost, a ne znak jednakosti sve više prikazivati između dva svijeta, što nesmije biti takovo! jedno,  nazovimo zlo povlači za sobom, drugo, treće, itd. i time brani svoje postojanje i usavršavanje!  

    čim nema mačke evo nama sve više miševa na površinu koji žele nametnuti nove krive vrijednosti, kao virus! dok opet nedođe mačka i stera ih u rupe iz koje su izašli!!

    ovo je strašno i kakovu to kvalitetnu naobrazbu i stav taj reality daje mladima!! odgovor je nikakovu!

     wilder wein

    franz

  • #6
    0 0

    postova:580
    arnol @ 4.2.2009. 15:40

    .. to je upravo ono o čemu se raspravljalo prije ovdje! moraju se znati temeljne vrijednosti prihvatljivog, dobrog, ali i suprotnost, a ne znak jednakosti sve više prikazivati između dva svijeta, što nesmije biti takovo! jedno,  nazovimo zlo povlači za sobom, drugo, treće, itd. i time brani svoje postojanje i usavršavanje!  

    čim nema mačke evo nama sve više miševa na površinu koji žele nametnuti nove krive vrijednosti, kao virus! dok opet nedođe mačka i stera ih u rupe iz koje su izašli!!

    ovo je strašno i kakovu to kvalitetnu naobrazbu i stav taj reality daje mladima!! odgovor je nikakovu!

     wilder wein

    franz


    franz
    A njihovi roditelji ?
    Zamisli franz, te roditelje, te jadne djece !
    Koje su to zvijeri ?
    Svijet ide ravno u propast svakim danom sve više. 

  • #7
    0 0

    postova:541
    franz @ 4.2.2009. 15:52


    Arnol

    .. je slažem se i pitam kakovi su to samo roditelji?? 

    svijet može ići u propast, ali tu su uvijek i ljudi koji su spremni u boj za temeljno dobro i nedopustiti takav kraj, tako da ništa nije izgubljeno!

    franz

  • #8
    0 0

    postova:1130
    mario @ 4.2.2009. 19:28
    Meni sad padaju na pamet one dvije knjige od Stephena Kinga, "Running Man" i "The Long Walk". Mislim da bi za kojih 10-20 godina mogli očekivati takve showove.
  • #9
    0 0

    postova:541
    franz @ 4.2.2009. 19:41
    Meni sad padaju na pamet one dvije knjige od Stephena Kinga, "Running Man" i "The Long Walk". Mislim da bi za kojih 10-20 godina mogli očekivati takve showove.
    mario

    Po filmu biti će to već 2017. godine !

    franz

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala