Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Robin Hood
Iako predstavlja razočaranje, Robin Hood će starijim gledateljima koji se sjećaju Costnerovog Princa lopova, ipak pružiti određenu utjehu

Gledali smo: Robin Hood

1
  • #1
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 16.5.2010. 18:59
    gledao sam ga i ja jučer. nepodnošljivo. najgori robin hood ikad.
  • #2
    0 0

    postova:1
    subota1 @ 16.5.2010. 19:17
    ako na početku recenzije autor napise da su scenariji aliena ili blade runnera "za crtu iznad prosjeka", kredibilitet mu odmah drastično padne, pa ostatak teksta citam s velikim odmakom, jer za svaku sljedecu recenicu mislim da je isto tako pretenciozno netocna...
  • #3
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 16.5.2010. 19:28
    ja sam opet dosta zadovoljan, nisam puno ocekivo, dobio vise neg se nadao, ja zadovoljan...film, vrlo dobar, nekih 7,5....
  • #4
    0 0

    postova:19
    ana20 @ 16.5.2010. 22:28
    Film je dobar..Kritičar kao i uvijek, previše kritizira i dramatizira...Ne kužim, ako 80 % korisnika na mojtv-u ne voli njegove filmske kritike, zašto još uvijek piše ?? Zato ja uvijek čitam recenzije na www.moj-film.hr -u, prvenstveno jer sam tamo domaća i od 0-24, gdje kritičar realno opiše film bez pretjerivanja i spominjanja stajskog gnoja i đubriva u svakom filmu :)
  • #5
    0 0

    postova:2
    monokulen @ 26.5.2010. 3:42

    Meni je film doista odličan. Iako se slažem da su likovi nedovršeni i "karikirani" i nemaju "pravu" dubinu, ipak filmu dajem 10/10 jer je kvalitetno napravljena prerada priče. Zaista ne shvaćam zašto toliki postotak internet review-era spominje recikliranje tvz. projekta "Sherwood". Mislim...shvaćam i ja da je to bio temelj da se krene snimat novi projekt, ali ne smatram to lošim potezom.

     Svima preporučam da pogledaju dokumentarac "The Real Robin Hood" snimljen i objavljen prije objave filma, gdje Ridley priča sa povjesničarima zašto je napravio baš ovakvog Robina. Mislim da je na tom području napravio savšen posao. To što film nema veze sa starim Robinima, ne smatram minusom, a to što je "nedovršen" se može isčitati iz dokumentarca zašto takva radnja u filmu. Jedine mane filmu su "prozirnost" likova, za razliku od nekih drugih Ridleyevih dijela.

     Hvala komentatorici gore za link :) 

  • #6
    0 0

    postova:19
    marimba @ 29.6.2010. 20:41
    ako na početku recenzije autor napise da su scenariji aliena ili blade runnera "za crtu iznad prosjeka", kredibilitet mu odmah drastično padne, pa ostatak teksta citam s velikim odmakom, jer za svaku sljedecu recenicu mislim da je isto tako pretenciozno netocna...
    subota1
    tako je
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala