Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Cranston bi ponovio ulogu Hala u seriji Malcolm u sredini
Bryanu Cranstonu se jako sviđa ideja ponovnog snimanja serije, posebno nakon uspjeha "Punije kuće" na Netflixu

Cranston bi ponovio ulogu Hala u seriji "Malcolm u sredini"

1
  • #1
    1 0

    postova:1130
    mario @ 25.6.2016. 0:14

    Frankie Muniz je isto rekao da bi se vratio seriji, čak je i kontaktirao ostale i svi su za osim Deweya koji se više ne bavi glumom.   Ja znam da bi s guštom pogledao nove epizode jer svako malo stare (po stoti put) gledam :D

  • #2
    1 0

    postova:237
    pisatel @ 25.6.2016. 10:56

    Sve je to divno i sjajno, no ipak treba priznati da je Frankie Muniz (Malcolm) primjera radi prešao 30 godina (nije se samo to promijenilo od tada), teško da bi to funkcioniralo bez da novi serijal mijenja kompletno originalni koncept koji mu je bio glavna osnova, sad da ne spominjemo koliko visoku razinu bi morali dostići po pitanju starijeg serijala, što sve zajedno predstavlja jako težak zadatak odmah u početku.

    Bilo bi sjajno vidjeti cijelu staru ekipu no možda bi puno bolje bilo napraviti sasvim novi serijal s njom na taj način, iako teško za očekivati od velike originalnosti trenutačnih scenarista preko bare...

    Idealno bi to bila dobra ideja, no djeluje malo ipak brzopleto i promašeno uspoređivati Punu kuću sa Malcolmom ili imati u vidu čisto ideju utrke osiguravanja dodatnih sezona...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala