Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Revolver

1
  • #1
    1 1

    postova:1091
    yuma @ 20.6.2014. 18:21

    Volim inače G. Ritchieja, ali ovaj film mi je karikatura njegovog stila. Hrpa beskonačnih monologa u  off u, duge usporene scene i hrpa mudrovanja i pretencioznog filozofiranja su mi upropastili film koji inače ima zanimljivu premisu i dobre glumce , šteta...

  • #2
    0 5

    postova:1475
    buffalobill @ 28.1.2017. 8:43
    guy ritchie nema nijedan dobar film,dosadan lik i osrednji redatelj
  • #3
    1 1

    postova:208
    jeremiah @ 28.1.2017. 17:21
    Složio bih se s Bilom. Uzmeš poveći lonac, natrpaš ga s bezbroj likova, daš svakom neku falingu, isprepleteš sve da više ne znaš ko' koga jebe i onda sve to začiniš s malo supkulture, kontrakulture da bi kak' ti dobio neki mejnstrim film. Eee kad bi se tako lako radili dobri filmovi svaka šuša bi se bavila filmom. Al' očigledno današnje gledateljstvo u deficitu pravog filma koji ima glavu i rep podliježe takvom preseravanju, pa su skloni neka prosječna te ispodprosječna ostvarenja dizati u nebesa i tražiti u njima neki viši smisao kojeg valjda samo oni vide. Neki su skloni Ričija uspoređivati s Tarantinom, al' Tarantino je za njega filmska enciklopedija iako i on u nekim svojim filmovima prećera na samo njemu svojstven način.Gaj Riči=pabovski redatelj
  • #4
    0 4

    postova:1475
    buffalobill @ 28.1.2017. 18:48

    upravo tako,nakakva blijedo konfuzna engl kopija tarantina,a ovaj je za ritchija bog svatko tko misli da je ritchie dobar reziser nek pogleda pushera sa briljantnim mads mikkelsenom,dansko svedska produkcija

  • #5
    1 0

    postova:150
    manon @ 29.1.2017. 0:22
    E, ovaj film smo mogli i propustiti.
  • #6
    1 0

    postova:271
    sebulba @ 29.1.2017. 0:28
    E bille opet drobis gluposti.revolver je vjerovatno najlosiji film ritcha (uz izlet sa madonom)I uhvatio se njega I sad je kita od redatelja.zaboravio si snatch, dvije puske...,rockenrolla, sherlock holmes.pa nije ni q.t. bog, koji po meni vec godinam snima prosjecne filmove iako mi se mrska osmorka ful svidjela. I kakve veze pusher ima sa ritchijem, btw 1. I 3.pusher su bolji od depresivnog 2.
  • #7
    0 4

    postova:1475
    buffalobill @ 29.1.2017. 10:28
    ne brblaj,rockenrolla je negledljiva a svaki pusher je bolji od svih njegovih filmova zajedno,priznajem jedino da ima jedan slabiji pusher ali sam zaboravio koji,moguce da je dvojka
  • #8
    1 1

    postova:256
    karter @ 29.1.2017. 11:36

    Pusher je ludilo istina, a ritchie po meni nakon dobrog početka karijere ipak utonuo u neku prosječnost. Meni je interesantno kako je refn redatelj pushera nakon njih krenuo u neki sasvim drugi svijet art sanjarija koji ako kontrolira sam sebe odlično ispadnu (drive), a ako ne onda neka psihodelično ultranasilno ludilo ispadne (bronson, neon demon).

  • #9
    0 4

    postova:1475
    buffalobill @ 29.1.2017. 12:45
    nazalost ne pratim vise tog redatelja,a sto se tice tarantina nisam neki zaludjeni fan,the hateful eight je odlican,bolji mi je i od djanga i inglourious basterdsa,ali sjeo mi je tek nakog drugog gledanja u kratkom vremenskom razdoblju
  • #10
    0 0

    postova:348
    masina @ 18.3.2020. 22:57
    Nemate vi ni jedan pojma...
  • #11
    0 0

    postova:15
    dugi9 @ 6.7.2022. 20:46

    ništa bez Jasona

  • #12
    0 0

    postova:4
    zeldafa @ 30.6.2023. 4:25
    This project is a testament to the power of food in bringing people together, fostering connections, and preserving our diverse culinary heritage.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala