Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Herkul u New Yorku

1
  • #1
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 12.1.2014. 20:52

    Drago mi je da ste i ovaj film uvrstili.

    Ja bih rekao da je ovo akcijska komedija.

    Iako je ovo film koji bi Schwarzenegger vjerovatno htjeo da se nikada nije niti snimio, ovaj njegov prvijenac mi je posebno drag. Imam ga naravno u VHS kolekciji.

    Mislim da film nikada nije prikazan na nekoj od naših tv postaja, a nisam ga imao prilike vidjeti niti bilo gdje drugdje.

    90-tih godina, dok je VHS bio itekako popularan, ovaj film ste mogli iznajmiti u videotekama. 

    Za vrijeme snimanja ovog filma Arnold se još bavio bildanjem, a njegovo znanje američkog jezika bilo je oskudno sa izrazitim austrijskim naglaskom, što se zapravo jako dobro uklopilo u film. Njegovi ogromni mišići i njegov akcent zasigurno je nešto što se ne uklapa u New York. Gluma u filmu je stupidna, priča je aspurdna, a dijalozi kao da ih je pisalo predškolsko dijete. No film ima svoju čar.

    I za kraj moja ocjena 5/10 - izrazito visoka ocjena, vjerovatno nije realna, ali ovaj film mi je kao vino, što je starije to je bolje. Da ne glumi Schwarzenegger u ovom filmu film bi bio nula Smije se.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala