Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Mahnitost

1
  • #1
    0 0

    postova:23
    kodza @ 2.7.2011. 14:31

    Riječ je o posljednjem uistinu uspješnom Hitchevom filmu, realiziranom u vrijeme kad je njegova redateljska zvijezda, uslijed skromnih rezultata ostvarenih na kino-blagajnama i smrti Hitchcockova stalnog suradnika, skladatelja Bernarda Hermanna, već počela tamnjeti

    Bez lose namere hteo bih samo da se osvrnem na par netacnih podataka napisanih u recenziji ovog filma.

    Cinjenica je da je Hickokova zvezda bila u padu nakon Ptica,ali posle remek dela poput Vrtoglavice ili Psiha sta se drugo moglo ocekivati .

    Hickok je posle ovog filma napravio jos samo jedan ,"Family Plot" ,ali tad je vec bio tesko bolestan.

    Hickok i Herman su prekinuli saradnju mnogo ranije tokom rada na filmu " Torn Curtain " kada je vec uradjeni Hermanov score Hickok odbacio. Bernard Herman je umro 1975 posle rada na filmu M.Scorcesse Taxi Driver

    Ali svaki Hickokov film zasluzuje paznju.

  • #2
    0 0

    postova:99
    brix @ 4.7.2011. 20:25

    ma gledo sam ga sinoč i bio mi je dobar... zanimljivi je i lako ga je pratiti. 

    ali ubiti to je obićna krimi-priča, znate ono jedan tip bude optužen a nije kriv, a ovaj koji je kriv izbijegava policiju, ljudi umiru i tako dalje... neznam meni tu nij ništa posebno, ali svakako je zanimljivo pratiti ovu hičkovu priču jer je bas dobro snimljena i  generalno je dobro odrađeno sve... kažu ljudi da je ovo klasik pa nema razloga da ga ne pogledate, jel tako? :D :D :D :D

  • #3
    0 0

    postova:2528
    bearfoot @ 5.7.2011. 9:13

    Riječ je o posljednjem uistinu uspješnom Hitchevom filmu, realiziranom u vrijeme kad je njegova redateljska zvijezda, uslijed skromnih rezultata ostvarenih na kino-blagajnama i smrti Hitchcockova stalnog suradnika, skladatelja Bernarda Hermanna, već počela tamnjeti

    Bez lose namere hteo bih samo da se osvrnem na par netacnih podataka napisanih u recenziji ovog filma.

    Cinjenica je da je Hickokova zvezda bila u padu nakon Ptica,ali posle remek dela poput Vrtoglavice ili Psiha sta se drugo moglo ocekivati .

    Hickok je posle ovog filma napravio jos samo jedan ,"Family Plot" ,ali tad je vec bio tesko bolestan.

    Hickok i Herman su prekinuli saradnju mnogo ranije tokom rada na filmu " Torn Curtain " kada je vec uradjeni Hermanov score Hickok odbacio. Bernard Herman je umro 1975 posle rada na filmu M.Scorcesse Taxi Driver

    Ali svaki Hickokov film zasluzuje paznju.


    kodza
     pa dobro, bre, majku mu staru, kad ćeš se više osvrnuti na "netočne podatke"?????LaughingLaughing
  • #4
    0 0

    postova:2528
    bearfoot @ 5.7.2011. 9:15

    ma gledo sam ga sinoč i bio mi je dobar... zanimljivi je i lako ga je pratiti. 

    ali ubiti to je obićna krimi-priča, znate ono jedan tip bude optužen a nije kriv, a ovaj koji je kriv izbijegava policiju, ljudi umiru i tako dalje... neznam meni tu nij ništa posebno, ali svakako je zanimljivo pratiti ovu hičkovu priču jer je bas dobro snimljena i  generalno je dobro odrađeno sve... kažu ljudi da je ovo klasik pa nema razloga da ga ne pogledate, jel tako? :D :D :D :D


    brix

    ovaj tvoj pisani tekst veći je thriller-horror od samog filma....brrrrrrrrrrrrrrrrrrLaughingLaughingLaughing
  • #5
    0 1

    postova:560
    crnisokol @ 5.7.2011. 9:34
    mene je film razočarao...od Hitchcocka sam očekivao puno više, a ovo je tek osrednji krimić
  • #6
    1 0

    postova:99
    brix @ 5.7.2011. 17:17
    mene je film razočarao...od Hitchcocka sam očekivao puno više, a ovo je tek osrednji krimić
    crnisokol

    nebi ja baš reko osrednji krimič... jako dobar krimič je ali ko film opčenito nije nešt posebni...

    al nemožete reč da je loš... za malo pogledat za opuštanje je i više nego OK!

  • #7
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 26.6.2016. 12:42

    Dobar krimić, iako malo manje poznat Hitchcokov film uspio je ispuniti moja očekivanja. Radnja je ponovno dobra, doduše malo manje intrigantna i napeta nego u njegovim najboljim ostvarenjima, a i u samoj priči ima tu i tamo malo nategnutih detalja.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala