Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Vrtlog života

1 2
  • #1
    0 0

    postova:19
    moki @ 11.1.2009. 11:15

    Nisam pogledao ovaj film, ali meni se čini da bi taj film mogao biti popularan...

    Ima nekih djelova kada se pojavlja mali trag komedije, mislim da je ovaj film stvarno zaslužio ovu visoku ocijenu.

    Innocent

  • #2
    0 0

    postova:711
    gordan @ 11.1.2009. 14:27
    Kako je netko pametniji već prije napisao: u filmu će najviše uživati sredovječni muškarci kojima film ulijeva nadu kako mlade cure još uvijek mogu pasti na njihov šarm :) Moš mislit. Bez obzira na ulizivačku metoduLaughing, film je odličan ako ne i jedan od najboljih koje sam gledao u svojih beep godina života. Trenutno na 38 mjestu IMDB-ove top liste najboljih filmova svih vremena.
  • #3
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 11.1.2009. 18:36
    Mada nisam sredovječni muškarac - film mi je fenomenalan i super i odličan i... za 10!
  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 11.1.2009. 22:30

    Evo ja sam i dao svoju 10-tku, nemam što dodati.......  Smile

    Osim toga dobiveni oscari dovoljno govore.......

    p.s. pitanje za ..... (znat će za koga)

    Da li i problem glavnog glumca spada u krizu srednjih godina ? Smile

    .......još je malo vremena pa odoh gledati film!

    Gorlock

  • #5
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 12.1.2009. 10:31

    Kevin Spacey je hebeno dobar GLUMAC!

        

  • #6
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 22.6.2009. 0:50
    ... i opet sam oduševljena! Cool
  • #7
    0 0

    postova:18
    de_phazz @ 22.6.2009. 16:19
    @senilno_magare  pivo a ne vino(znam da sam sitničav ali...)Innocent
  • #8
    0 0

    postova:19
    marimba @ 24.6.2009. 2:19
    iako je 'vrtlog' već bio 1000 x na tv-u,uvijek ga rado pogledam,i svaki put uočim neke nove detalje koje nisam primjetio tijekom prethodnih gledanja, a to je odlika pravog remek djela. Mislim da ako nemate bar 30 godina,da možda ne možetwe sasvim shvatiti,tj.,uživjeti se u film, ali svakako je jedan od rijetkih s toliko inteligentne simbolike i kvalitetnog filozofiranja....Spacey igra frustruiranog supruga maestralno i dominira filmom, iako su i svi ostali glumci hvale vrijedni. Mene uvijek,ponavljam,obori s nogu....smijem se ,plačem...mrak
  • #9
    0 0

    postova:2
    raisa96 @ 18.7.2009. 0:25
    film je odlicaan....nisam ga sad stigla gledat al sam ga gledalu prie pol godine....<3<3<3film je stravaaaa!!!!!Laughing
  • #10
    0 0

    postova:2
    raisa96 @ 18.7.2009. 0:27

    Evo ja sam i dao svoju 10-tku, nemam što dodati.......  Smile

    Osim toga dobiveni oscari dovoljno govore.......

    p.s. pitanje za ..... (znat će za koga)

    Da li i problem glavnog glumca spada u krizu srednjih godina ? Smile

    .......još je malo vremena pa odoh gledati film!

    Gorlock


    gorlock
    da ja mislim da je zapao u krizu srednjih godina....to objasnjava nagle promiene njegovog stava o i u zivotu.... 

  • #11
    0 0

    postova:109
    myna @ 25.7.2009. 15:08
    prepreprepredobar film!!!!
  • #12
    1 0

    postova:19
    marimba @ 27.7.2009. 1:49
    svi stalno spominjete krizu srednjih godina. Ona tu jest svojevrsna okosnica scenarija,ali samo jedna od mnogih.Odlično je prikazana licemjernost društva,dvostruka mjerila,obmana,laganje,prevara,homofobija,represija vlastite osobnosti i opredjeljenja(susjed,bivši marinac,čitav film se deklarira kao homofob,da bi u jednom trenutku slabosti,apatije i anksioznosti,poljubio glavnog glumca), a s druge strane lik kojeg tumači Spacey,gotovo čitav film pokušava zavesti prijateljicu svoje kćerke,i kad mu ona konačno popusti,tad shvati da uopće nije takav čovjek koji bi zaveo i spavao sa 16godišnjakinjom,i ispada najispravniji i 'najnormalniji'lik od svih u filmu.Mogao bi do sutra pisat,kolko me +'Vrtlog života'opčinio svojom promoćudnošću.Laughing
  • #13
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 27.7.2009. 19:50
    iako je 'vrtlog' već bio 1000 x na tv-u,uvijek ga rado pogledam,i svaki put uočim neke nove detalje koje nisam primjetio tijekom prethodnih gledanja, a to je odlika pravog remek djela. Mislim da ako nemate bar 30 godina,da možda ne možetwe sasvim shvatiti,tj.,uživjeti se u film, ali svakako je jedan od rijetkih s toliko inteligentne simbolike i kvalitetnog filozofiranja....Spacey igra frustruiranog supruga maestralno i dominira filmom, iako su i svi ostali glumci hvale vrijedni. Mene uvijek,ponavljam,obori s nogu....smijem se ,plačem...mrak
    Marimba


    Umm, Kevin Spacey, ok. No on je samo ljepilo cijele priče, ne i cijela priča. Ja sam film zapamtila najviše po odnosima lika Thore Birch sa njenom 'najboljom prijateljicom' i Thore sa novim susjedom. Što se tiče prijateljice, nema se tu šta filozofirati, ona pretjeruje kako bi postala važna u očima drugih (vjerojatno neki manjak samopouzdanja). Ali susjed je totalno out-of-this-world! Mislim, čovjek je šta, odgojen u strogom vojnom režimu, savršeno poslušan, a s druge strane masovno prodaje drogu. I, najbolje od svega, jedan je od u glavi najzdravijih likova u filmu.

    U biti glavno pitanje koje sam si ja postavila nakon gledanja filma bilo je čemu čovjek teži dok se formira kao odrasla osoba. Neki žele biti posebni dok zapravo nisu (prijateljica). Neki žele biti obični dok zapravo nisu (Thora). A neki se prihvaćaju onakvima kakvi jesu, bilo obični ili čudni (susjed).

     Oprostite na podužem postu.. Wink

  • #14
    0 2

    postova:513
    bozoli @ 28.7.2009. 22:37

    Kako ono kažu... "ukrala si mi riječ iz usta" Laughing, e pa "ukrala si mi dva odlomka iz usta" - svaka čast na sumaciji filma
    senilno_magare

    Znaš kako se kaže: Veliki umovi misle slično. Innocent
  • #15
    0 0

    postova:1
    lily2412 @ 21.10.2009. 19:20
    meni je ovo jedan od najboljih filmova sta san gledala .veoma je poucan zeli nas nauciti da sve sto trazimo vec u zivotu imamo malo bolje ga pogledajte i neosvrcite se na proslost jel ona je iza samo nas tjera u jad otakvo osvrtanje Surprised
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala