Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Elvira gospodarica tame 1 i 2

1
  • #1
    0 0

    postova:10
    blondboy @ 24.11.2008. 22:54
    Film uistinu vrijedan hvale,horror komedija prepuna sala uistinu vrijedi pogledati!!! Ostavljate svoje komentare
  • #2
    0 0

    postova:711
    gordan @ 25.11.2008. 0:18
    Od 5 postova otvorio si tri  ili četiri teme. Da ne pričam o tome da je originalno tema bila u skroz krivom forumu, "Emisije". Osim toga, prethodna tema koju si otvorio, horror filmovi, već postoji. Ne otvarajte ponovno teme koje već postoje. Koristite tražilicu i pogledajte da li slična tema već postoji.
  • #3
    0 0

    postova:10
    blondboy @ 25.11.2008. 0:36
    Od 5 postova otvorio si tri  ili četiri teme. Da ne pričam o tome da je originalno bio u skroz krivom forumu, "Emisije". Osim toga, prethodna tema koju si otvorio, horror filmovi, već postoji. Ne otvarajte ponovno teme koje već postoje. Koristite tražilicu i pogledajte da li slična tema već postoji.
    gordan

    hvala vam gospodine Gordane na informaciji koja je bila suvisna jer sam i sam primijetio da sam otvorio neke teme u krivom forumu
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala