Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Napokon pogodak

1
  • #1
    0 0

    postova:14
    loona @ 18.11.2008. 0:54

    ostadoh oduševljena prošlotjednim izborima premda u najgluplje moguće vrijeme nalijepljenima u program tekućeg dana

    dva genijalna irska filma, TAJNA ROAN INISH-a (Secret Of Roan Inish), i DALEKO OD OČIJU (The Closer You Get) = prvi, premda usmjeren na djecu, predivna je priča o tradiciji, mitovima, obitelji i željama, i odgovara gledateljima svih generacija, dok je ova druga pomalo crnohumorna priča definitivno zapela u krivo vrijeme, subota jtro, kad nije uopće doživljena (naravno osim možda stanovitih pojedinaca, koji ne propuštaju dobar film, pa eto, i na tv-u), zdrav humor, zabavno, neobično, pomalo kišno, izrazito simpatično, izvrstan uradak, opet bez enormnog budžeta, ali brilijantan, britak, pitak.

    još jedan film koji se mora nekako izdvojiti iz mase repriziranih uradaka, jest film SINATRA (Strictly Sinatra), čudan i neobičan, mračan i humoran, tužan, opsesivan, trajno onduliran uradak o barskom pjevaču s jedne strane limitiranih glasovnih i životnih mogućnost, s druge strane izvanredan nos za upadanje u nevolje, mafija (britanska), privatne zabave, pljačke i zbunjenost na idealan zdrav britanski način.

    sva tri filma: u rasponu od devetke do sjajne desetke :D

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala