Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Liga pravde Zacka Snydera

1
  • #1
    1 3

    postova:2528
    bearfoot @ 19.3.2021. 18:30

    oke, svakako bolje od prve kraće verzije, ali uz dobre stvari namnožile su se i loše od kojih je dio s amazonkama katastrofalno loš, upravo jadno smiješan a i  kako je moguće da u jednom filmu imamo pacerski i vrhunski cgi??  naglasio bih nedostatak boje u filmu, što kao treba naglasiti ozbiljnost i mračnu prijetnju, glupe dijaloge, lošu glumu, izbor muzike u pojedinim prizorima napadno želi dati neku umjetničku notu...zanimljivo je kako ovaj film pokazuje koliko su dc i marvel svjetovi slični...i likovima i sukobima, naravno, ali marvel je bolje iskoristio priliku...surfam sad malo, sve same pohvale o filmu??? ne razumijem, čak i za fana superjunaka kao što sam ja, ovo je više bezvrijedno nego vrijedno u okviru ekranizacije stripova, mnogi prizori kopirani iz ranijih marvelovih filmova, velikim dijelom jako loš cgi, glumci iritantni u svom nastupu...nekako ovi noviji dc filmovi naglašavaju sve ono glupavo i besmisleno u svijetu superheroja

  • #2
    1 0

    postova:256
    karter @ 27.3.2021. 17:53

    Nisam baš planirao ovo odgledati ali evo jesam. Istina traje 4 sata, ali evo ja to nisam osjetio i nekako mi je film brzo prošlo. Svakako bolje od originala, ono je bilo toliko grozno da sam cijeli film zaboravio. Istina daleko je ovo od nekog savršenstva, uvijek isti generični zločinci, nekakve kreature, na trenutke loš cgi i gluma (gadot koliko god je lijepa toliko grozno glumi, affleck standardan sa jednim izrazom lica, umoran u teškim dubiozama kao batman). Čini mi se da je priča ista, snyder je samo više poradio na stilskom djelu filma, te ono što je najbitnije usporio film, ono je bilo zbrzano bez glave i repa, ovo mi je iako neznam što se novog nasnimilo ipak nekako smislenije, s tim koliko-toliko dramskim predasima iako shvaćam da ni wedon nije mogao za kina snimiti film od 4h. Svakako napredak, po kraju bi trebao i neki nastavak, gdje je taurus da to elaborira.

  • #3
    0 0

    postova:7
    grom_i_pakao @ 15.1.2022. 20:06

    Umm No Gif

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala