Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Terminator: Mračna sudbina

1
  • #1
    2 0

    postova:2916
    gorlock @ 13.11.2019. 23:31

    Kako god poredali Terminator filmove i gledali na način da li je ovaj T6 ili je direktni nastavak T2, baš kao i prethodnici i ovaj film nudi još jednu opciju moguće alternativne budućnosti.

    Mogli bi sve Terminatore staviti u jedan film i odabirati alternativne završetke, no dobro.

    Po meni prva dva Terminatora čista 10-tak, dok T 3,4,5,6 od mene imaju ocjenu 7/10, moglo bi se reći da sam fan Terminatora.

    T6 sam po sebi, ništa novo, nova priča koja baš po meni i ima i nema previše smisla, ali ok, novi likovi, novi Terminatori i napokon nakon cirka sat vremena gledanja pojavljue se legenda stari nama dobro poznati Terminator - Arnold Schwarzenegger.

    Nemojte imati prevelika očekivanja od ovog filma, opustite se, udubite se u dobro poznatu priču i čekajte rasplet.

    Sama pojava Arnolda je cool, bilo je i smiješnih momenata u njegovom Terminator stilu, iskreno nadam se da će snimiti još koji Terminator, dakako sa Arnoldom.

    Sara Conor vraća se u stilu kao stara, žestoka, opaka braniteljica ljudskog roda.

    No, za razliku od ljudi i u ovom filmu je Terminator pokazao da ima najveće srce.

  • #2
    0 0

    postova:216
    bureq @ 16.1.2020. 1:37

    Od ovog filma nisam puno ocekivao ali sam ipak mislio da ce biti bolji jer se u ovaj film ukljucio James Cameron koji je napravio prva dva filma. Njegova ideja je bila nastaviti radnju na drugi film a sve filmove koji su izasli nakon Terminatora 2 je izbacio kao da nisu ni postojali. I zbog toga sam mislio da ce Cameron nesto napraviti od ovog filma a majstor je copy/pasteao 2. dio. Vratio legendarnog Schwarzeneggera koji je najbolje odradio ovaj film i Lindu Hamilton, ubacio zenskog John Connora, promijenio Skynet u Legion i spojio zlog terminatora iz dvojke s onim iz jedinice... radnja potpuno ista kao i u dvojci a jedina novost je jos jedan dobri lik. Ali sve u svemu ok film ako ne razmisljate o njemu :D

  • #3
    1 0

    postova:2528
    bearfoot @ 22.1.2020. 9:37
    Osim tehnički na visokom nivou, u svakom drugom smislu besmislen film...dijalozima, radnjom,likovima potpuno promašen i na nivou tv produkcije tj novokomponiranih bezvrijednih sf serija...za očekivati je i nastavke, naravno...
  • #4
    0 0

    postova:7
    grom_i_pakao @ 15.1.2022. 15:29

    Kad očekuješ da će film biti loš i svejedno te razočara koliko je loš.

  • #5
    2 0

    postova:113
    fiorano @ 4.3.2023. 18:34

    T1 i T2. Sve ostalo je uzaludno, besmisleno i jadno, uključujući i ovaj.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala