Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Tišina

1
  • #1
    1 1

    postova:392
    samuraj @ 23.2.2017. 22:49

    Pošto je napokon film uvršten na ovaj portal, kratko ću se osvrnuti na njega. Mogu ga podjeliti u dva djela: prvi dio se slobodno može nazvati jednom hladnom biografsko - povijesnom dramom u čijem su fokusu samo događaji. Likovi su dosta zatvoreni, ne nadzire se neka poanta, a i cijela radnja je malo dosadnjikava. Drugi dio je puno bolji. Priča polagano počinje dobivati smisao, postavljaju se neka dobra pitanja o snazi i smislu vjere, kulturnim razlikama, itd. Ipak, moram to priznati za vrijeme čitavog filma kao da je postojala neka barijera između mene i likova koja mi nije dala da se sto posto uživim u priču. Možda je to malo i zbog glavnog glumca, osobno mislim da Garfield nije bio dobar izbor za tu ulogu.

    Čini mi se da je Scorsese zadnjih godina malo postao ziheraš. Pošto je tema slična, svima bi toplo preporučio da pogledaju "Posljednje Kristovo iskušenje", meni jedan od najboljih njegovih filmova i sigurno jedan od najboljih na tu temu.

  • #2
    1 3

    postova:1475
    buffalobill @ 25.2.2017. 12:23

    ovaj put se slazem sa svime sta si napisao,film jednostavno neam tu snagu da te privuce,a pazi njih isto,isli sirit krscanstvo u jedan japan,takvo zatvoreno drustvo sa fanaticnim obiljezjima,to moras stvarno bit lud ili jednako tako fanatican

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala