Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dubina

1
  • #1
    0 0

    postova:72
    okigala @ 1.2.2017. 0:16

    Izvrstan film. Potresan i ljudski.

  • #2
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 6.2.2017. 16:26

    Ne znam kaj da mislim o ovom filmu. Ono čime sam jako zadovoljna su kamera i fotografija. Izvrsno snimljene zahtjevne scene koje se odigravaju u mraku, sumraku, na moru, pod morem, u malim prostorijama i slično! Gluma je zapravo loša. Samo je jedna scena u kojoj mi se lik omilio i u kojem sam ga istinski doživjela. Režija je korektna, ali mi nedostaje tečnosti zato jer je radnja na neki način grubo podijeljena u faze. Vrlo kratak uvod u kojemu ne upoznajemo osobito likove, već su prikazani površno, svaki sa po jednom karakteristikom. Glavni dio na brodu je također vrlo kratak i još uvijek ne stvara doživljaj prisnosti niti povezanosti s likovima, niti strepnju zbog toga što slijedi. Najemotivniji i najbolji je dio u kojem on preživljava i tu ima svega, a opet je kamera najjača strana. Završetak,

     Hoću reći, da rezimiram, akcijski dio je najbolje odrađen, poglavito radi kamere, svjetla, prizora, fotografije... Dramski dio je prilično loš. Može se pogledati, ali ne očekivati previše dojmova, osim onog kad vidiš kaj proživljava za samo vrijeme borbe za život; sve prije i nakon je dosadno.. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala