Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Potop košarkaša, vaterpolista i rukometaša
U četvrtom kolu momčadskih sportova na OI - sva tri poraza naših

Nakon stopostotnog učinka naših momčadi na Olimpijadi u prva dva kola, te u trećem kolu pobjede jedino vaterpolista, u četvrtom kolu danas smo došli do maksimalnog - negativnog učinka.

Drugi poraz uzastopno doživjeli su rukometaši, od Poljske, sa 27:24. Lacković nije dao ni gola, poljski vratar odlično je branio u drugom poluvremenu, naši u prvom. Naši su već u četvrtfinalu, no nije bilo svejedno na kojem mjestu, Kina nam, kao i vaterpolistima, dolazi u zadnjem kolu. Bit ćemo treći u skupini, Francuzi i Poljaci bit će vjerojatno ispred nas, a tko će biti prvi, odlučit će međusobno.

Košarkaši su se odlično držali, bili bolji od Litve sve do pred kraj utakmice, kad su u zadnjoj četvrtini Litavci počeli pogađati trice i na kraju smo neobjašnjivo stali, izgubivši 86:73. Sve bi se zakompliciralo da nam nisu pomogli Australci pobjedom protiv Rusije, ovako pobjedom protiv Irana u zadnjem kolu sigurno idemo u četvrtfinale.

Vaterpolisti su se nakon suverene tri pobjede opustili i izgubili od S.A.D.-a, sa 7:5, a ta dva gola izgubili smo u drugoj četvrtini. Očekivanom pobjedom protiv Kine u zadnjem kolu najvjerojatnije ćemo ipak sačuvati prvo mjesto u skupini, zbog gol razlike, te direktan ulazak u polufinale.

U ponedjeljak se nadamo da će sve tri naše momčadi, kao na početku, pobijediti u sve tri utakmice, što je neophodno za daljnji plasman!