Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

I Slaven Belupo stazama Hajduka
4 gola u mreži gostiju iz Malte, Marsaxlokka

Kao i Hajduk prije njih, i Slaven Belupo je rutinski došao do prolaza u drugo pretkolo Kupa Uefa, nakon prve pobjede od također 4:0, ali u gostima. Marsaxlokk (čita se Marsašlok) će se na Maltu vratiti pognute glave, osim njihova golmana koji je spriječio i veću katastrofu. Možda su im "farmaceuti" iz Koprivnice za oproštaj mogli pokloniti i bar neke tablete protiv glavobolje?

U 24. minuti Bilen je pogodio za vodstvo domaćina, Čaval tek u 72. za 2:0, dok je za konačnih 4:0 Bojan Vručina postigao dva gola - u 74. minuti i u sudačkoj nadoknadi. Ukupno 8:0 za Slaven Belupo!

Hajduk je protiv maltežana jednako čudnog naziva (Birkirkara) ukupno postigao gol manje, no oni su danas ranije na utakmici imali veću vrućinu, a Slaven pravog - Vručinu!