Foto: PR Photos
Kći glumca Seana Penna (50), Dylan (20), ljuta je na oca zbog njegove veze s mladom glumicom Scarlett Johansson (26). Napala ga je govoreći kako bi se trebao ponašati u skladu s godinama jer da mu lijepa Scarlett može biti kći. No, izgleda kako Dylan, koja je samo šest godina mlađa od Scarlett, nije jedina koje ne odobrava novopečenu romansu spornog para.
- Scarlett se sve više udaljava od svoje majke Melanie, koja joj je inače glavna potpora u životu. Otkad je s Pennom, kao da ju više ne prepoznaje. Scarlett je majku potpuno isključila iz života - kazao je izvor blizak glumici, kako prenosi 24sata.
Inače, par je u vezi tek tri mjeseca, a Scarlett se nedavno i preselila u Pennovu luksuznu vilu u Malibuu. Iako su svoju romansu dugo vremena pokušavali demantirati, prvi put su se javno pojavili prije desetak dana na zabavni američkog predsjednika Baracka Obame u Bijeloj kući. Prema pisanju medija, njih dvoje su se navodno samo ljubili i nisu skidali ruke jedno s drugog.
L.M./MojTV