Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box


Još samo tri tjedna do svjetske premijere 'Pirata s Kariba'!
Nakon premijere u floridskom Disneylandu, kapetan Sparrow otplovit će na Filmski festival u Cannesu

Još samo tri tjedna do svjetske premijere 'Pirata s Kariba'!

Kompanija Disney je odlučila - premijera Pirata s Kariba: Na čudnoj plimi održat će se 7. svibnja u Disneylandu na Floridi. Film će biti prikazan na otvorenom i u 3D tehnici. Najavljeno je kako će premijeru pohoditi cjelokupna glumačka ekipa filma - Johnny Depp, Penelope Cruz, Geoffrey Rush i Ian McShane.

U najnovijem nastavku hit-franšize Depp reprizira ulogu kapetana Jacka Sparrowa, koji je temeljen na portretu rokera Keithu Richardsu. Penelope Cruz pojavljuje kao Sparrowov novi ljubavni interes, dok Ian McShane igra negativca Blackbearda.

Cijena ulaznica za premijeru indikativno najavljuje spektakl, jer po komadu Disney naplaćuje čak tisuću dolara.
 
Tjedan dana nakon premijere u Disneylandu četvrti nastavak Pirata odjedrit će na Filmski festival u Cannesu, no neće biti prikazan u službenoj konkurenciji. Iako se na prvi pogled čini kako Pirati s Kariba nisu standardni kanski film, Festival u Cannesu ima tradiciju ugošćivanja premijera holivudskih blockbustera, kao što je npr. 2008. u Cannesu održana svjetska premijera Indiane Jonesa i Kraljevstva kristalne lubanje.

Film u svjetsku distribuciju kreće 20. svibnja.


J.K.

Komentari
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 
Pogledaj sve komentare (2)
Povezane vijesti
Najnovije vijesti

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2025 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala