Apple TV+ je objavio prvi teaser trailer za drugu sezonu serije Monarch: Legacy of Monsters, spin-offa smještenog u Legendaryjev Monsterverse (svijet Godzille, Konga i ostalih Titana).
Prema službenim najavama, nova sezona kreće 27. veljače 2026., uz 10 epizoda koje će izlaziti svakog petka sve do finala 1. svibnja.
Nova sezona uvodi nas u priču u trenutku kada je sudbina Monarcha, i svijeta, na rubu, a radnja vodi likove natrag na Kongov Otok Lubanja (Skull Island).
Ondje se, uz stare tajne i nove sukobe, pojavljuje i misteriozno naselje te prijetnja koja dolazi iz mora, Apple i više medija izričito ističu dolazak novog Titana, Titan X, a kadrovi iz teasera sugeriraju golemu morsku neman, nalik divovskom glavonošcu.
U glumačkoj postavi vraćaju se Kurt Russell i Wyatt Russell (Lee Shaw u dvije vremenske linije), te Anna Sawai, Kiersey Clemons, Ren Watabe, Mari Yamamoto, Anders Holm i Joe Tippett. Iza kulisa seriju su-kreiraju Chris Black i Matt Fraction, a Black vodi sezonu kao showrunner.
M.M.K.