PIŠE: Katarina Hrgović
Holivudska glumica, koja već ima troje djece sa bivšim suprugom Bruceom Willisom, navodno planira četvrto dijete sa sadašnjim suprugom, 31-godišnjim Ashtonom Kutcherom.
"Zašto ne? Sve je moguće! Mi imamo toliko dobrih razloga za život, i sasvim je očito da je i dijete jedan od njih. Vrlo sam entuzijastična po pitanju mogućnosti koje nam pruža zajednički život. Ja sam neizlječivi optimist i u mojoj je prirodi da se više fokusiram na stvari koje me čine sretnom, umjesto onih koji me čine nervoznom", izjavila je glumica.
Demi i mlađahni Ashton vjenčali su se 2005. godine i od tada glase kao jedan od najljepših i najglamuroznijih holivudskih parova. Ashton se dokazao kao sposoban očuh Deminoj djeci, zbog čega glumica smatra da je spreman imati vlastito dijete.
"Ashton je vrlo odgovoran i nije mu bilo teško preuzeti sve obiteljske odgovornosti koje su ga snašle kada smo se vjenčali. Većina 25-godišnjaka s tim se jednostavno ne bi mogla nositi. Ne sudim im, ali smatram da je Ashton daleko ispred svoga vremena", nahvalila je Demi svog mlađahnog supruga.