Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box


Tatiana Maslany na odmoru iz pakla u novom hororu Osgooda Perkinsa
Tajnovita kampanja filma "Keeper" podsjeća na "Longlegs", a radnja prati par u izoliranoj kolibi

Tatiana Maslany na "odmoru iz pakla" u novom hororu Osgooda Perkinsa

Stigao je prvi službeni trailer za Keeper, novi horor Osgooda Perkinsakoji ponovno spaja redatelja s Tatianom Maslany. Film u distribuciji Neona u kina dolazi 14. studenoga 2025., nakon što je s početka listopada prebačen na kasniji termin. Partner Maslany na ekranu je Rossif Sutherland

Prema sinopsisu i kadrovima iz trailera, Liz (Maslany) i Malcolm (Sutherland) odlaze u njegovu obiteljsku kolibu, a tijekom boravka na površinu izlaze "neizrečeni užasi" i napukline u odnosu.

Perkins zadržava strategiju tajnovitog marketinga: daje tek sugestije, šum među stablima, polaroide, glasove "od prije", ali malo konkretnih odgovora. Upravo to, kao i povratak suradnje s Neonom, pojačava intrigu. 

Zanimljivo, Keeper je snimljen prije filma The Monkey: nastao je tijekom štrajkova 2023., u produkciji koja se odvijala "u hodu", s paralelnim pisanjem, traženjem lokacija i režijom, što Perkins opisuje kao kolektivno, improvizacijsko "pronalaženje filma". 

U novijim razgovorima autor i glumica naglašavaju da je riječ o hororu o odnosu: jedan prostor, jedan par, fokus na dinamici vezе i psihološkim pukotinama. Trailer i najavljuje hipnotičnu kombinaciju romanse, paranoje i narodnog mita.

M.M.K.

Komentari
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 
Povezane vijesti
Najnovije vijesti

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2026 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala