Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box


Nikolina Pišek će voditi Farmu i još neke posebne projekte
Seks-bomba ipak ne odlazi s Nove TV, kako su nagađali neki mediji, već se priprema za - spektakl

Nikolina Pišek će voditi "Farmu" i "još neke posebne projekte"

Iako se u nekoliko navrata pisalo kako Nikolina Pišek uskoro odlazi s Nove TV, čini se da joj je ta nacionalna televizija ponudila nešto što nije mogla odbiti - vođenje reality showa "Farma". Kako doznajemo, upravo bi se Nikolina, uz Dražena Kocijana Kocku, trebala pojaviti u projektu od kojeg Nova TV puno očekuje, i koji bi ih trebao izvući iz navodnih dugova u koje su upali zahvaljujući skupim i propalim game showovima.

Nova TV još ne želi službeno otkriti voditelje "Farme", ali sigurno je da se pred kamerama na seoskom imanju i zagrebačkom studiju neće pojaviti Davor Dretar Drele, koji je odustao zbog drugih obaveza, te Mia Kovačić, nova voditeljica "IN Magazina", koji se emitira na dnevnoj bazi pa joj ne ostavlja slobodnog vremena za "Farmu".

Uz seoski reality show, Nikolinu Pišek navodno očekuje još nekoliko atraktivnih angažmana. U nadolazećoj sezoni Nova TV je, naime, pripremila nove zabavne emisije, a nemaju namjeru odustati od Nikoline Pišek kao svog zaštitnog lica, iako iza sebe, barem na spomenutoj TV postaji, već ima dvije "mrlje" - vođenje propale emisije "Red Carpet Light" te očajne kritike za sudjelovanje u reality showu "Operacija Trijumf".

Komentari
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 
  • #4
    0 0
    Skype skype @ 29.1.2009. 22:21
    To je ona što dva-tri puta "slučajno" izgubi mobitel sa intimnim fotografijama? 
  • #3
    0 0
    gorlock gorlock @ 29.1.2009. 22:08

    NIKOLINA - ZAISTA ODLIČAN IZBOR ZA ČUVANJE STOKE ....

    NA "FARMI"

    ako sam ja to dobro shvatio ...

  • #2
    0 0
    IMBA imba @ 29.1.2009. 19:38

    " i koji bi ih trebao izvući iz navodnih dugova u koje su upali zahvaljujući skupim i propalim game showovima."

     da bog da propali  gadovi   nijedni

  • #1
    0 0
    Arnol arnol @ 29.1.2009. 13:46

     Pogrešne teme, pogrešne voditeljice......

    Nova tv je bila dobra u početku dok je šibala crtiće i poneku dobru emisiju ili slično.

    Bogu hvala na puno programa. 

Pogledaj sve komentare (4)
Povezane vijesti
Najnovije vijesti

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2025 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala