Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Hajduk deklasirao Dinamo u Maksimiru
Nakon 5 godina bijeli dobili plave, 2:0 usred Zagreba

Dinamo je večeras igrao kao naša reprezentacija protiv Engleske na Maksimiru - s puno manje motiva, kao da će pobjeda doći sama od sebe. Dekoncentrirano, demotivirano, bezidejno. Hajduk je više želio i dobio je, iako je utakmica u prvom poluvremenu izgledala kao da oba kluba idu na nulu, bez puno rizika.

U drugom poluvremenu probudio se Hajduk, napravio odličnu akciju za prvi gol, nakon nekoliko brzinskih dodavanja Rubil dodaje do Kalinića koji loptu daje za Gabrića, a on u 51. minuti probija Butinu.

Bartolović je nakon sjajne solo akcije potom zaslužio drugi gol, no u 71. minuti pucao je malo iznad rašlji.

Ibričić u 76. minuti zabija za zasluženih 2:0, u trenutku kad je ozlijeđeni dinamovac Vrdoljak trebao biti zamijenjen Lovrenom.

Ni navijači nisu pomogli svom klubu, začudo malobrojna publika (samo 7 000 navijača?) je pred kraj počela skandirati: "Mamiću - cigane"!

Dinamo je i dalje prvi na tablici, ali s manjom razlikom, Hajduk je sad samo na 3 boda od Dinama na drugom mjestu. U slučaju Dinamove pobjede bilo bi skoro nedostižnih 9 bodova i neinteresantno prvenstvo. Ovakav Dinamo teško će u gostima protiv Sparte do Lige Uefa.